آموزش رفع مشکل نصب نشدن جوملا 3.5.1 در لوکال

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 20-04-2019, 01:56 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رضاجعفری خوزستان
آخرین ارسال: رضاجعفری خوزستان
پاسخ: 1
بازدید: 347

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26-06-2016, 10:12 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 26-06-2016 10:23 AM، توسط رضاجعفری خوزستان.)
ارسال: #1
                         تصویر: //forum.4joomla.ir/pu/uplaod/duKsx.png_8838                      
با درود خدمت تمامی عزیزان انجمن در این پست قصد دارم شما رو با نحوه رفع مشکل نصب نشدن دیتابیس در جوملا 3.5.1 آشنا کنم این یک آموزش کلیه که خود بنده هم تست کردم و جواب داد،خب بریم سروقت آموزش این مشکل همیشه پیش میاد و مختص جوملا نسخه 3 نیست برای رفع این مشکل مسیر زیر رو در بسته ی جوملایی خودتون طی کنید:

کد:
installation\sql\mysql

خب حالا تو این پوشه دوتا فایل به نام های Joomla.sql و sample_data.sql هست این دوتا رو با Notepad++ یا هر ویرایشگر دیگه ای باز کنید سپس دنبال ENGINE=InnoDB و به ENGINE=MyIsam تغییر داده و ذخیره کنید خب حالا با خیال راحت جوملاتون رو نصب کنید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار