اسلایدر

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

اسلایدر
زمان کنونی: 20-06-2019, 12:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بردیا
آخرین ارسال: رافق
پاسخ: 3
بازدید: 1381

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24-07-2014, 04:46 PM
ارسال: #1
اسلایدر
سلام و خسته نباشید
من یه اسلایدر تصویر افقی می خوام که چند تا تصویر رو پشت سر هم نشون بده به صورت پویا و وقتی رو تصویر کلیک می کنیم صفحه اون عکس باز شه
یه چیزی مثل این http://joomla.impression-estudio.gr/demo/demos/pop-image-slider/demo-1#prettyPhoto
ممنون می شم راهنماییم کنید خیلی واجبه

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
25-07-2014, 05:33 AM
ارسال: #2
RE: اسلایدر
شما برای این منظور نباید از اسلاید استفاده کنید. 
بهتر هست از image Carousel  ها استفاده کنید 
نمونه : 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
27-07-2014, 05:01 PM
ارسال: #3
RE: اسلایدر
سلام
من تو یه سایتی از یه اسلاید شو
image Carousel 
استفاده کرده بودم که متاسفانه هر کاری می کردم autoplay نمی شد. رفتم و اسلاید شو رو عوض کردم و در حال حاضر دارم از
DJ-ImageSlider Module
استفاده می کنم که مشکل autoplay درش رفع شده اما مشکل جدید رخ داده. اون هم اینکه اسلاید های بعدی خالی می یان. البته افکت عمودی و fade درست کار می کنه ولی تو افکت افقی (liner) مشکلی که گفتم رخ می ده. آدرس سایت هم loewewifi.ir هست. لطفا دوستانی که می تونند کمک کنند مضایقه نفرمایند.
ضمنا بردیا اگر این اسلایدشو رو پسندیدید اطلاع بدید تا ماژولش رو براتون ایمیل کنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار