افزودن ومعرفی کردن فونت به قالب گنتری جوملا(مهم وضروری)

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 21-08-2019, 01:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: قاحبه
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 4
بازدید: 797

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30-01-2015, 07:01 AM
ارسال: #1
سلام خسته نباشید بنده درابتدا به قالبم فونت یکان اعمال کردم ولی بانصب افزونه j2store وکاربا آن در سایت متوجه این شدم که این افزونه از فونت قالب اصلی سایت که فونت یکان هستش  استفاده نمیکنه وفونت کل سایت رو به tahoma عوض میکنه وهم چنین تغییراتی که بنده برای عرض وستون لوگو ها ومنوها در Css ها انجام داده بودم به حالت اولیه خودش بازمیگرده ؟، دوستان گفتن باید فونت یکان رو به فایل template.less اضافه کنی تامشکلت برطرف بشه ولی بااین کار فقط فونت صفحه اول سایت به یکان تبدیل میشه ولی میرم صفحات دیگر فونت تغییر پیدامیکنه دوستان ، برای رفع این مشکل من باید چکار کنم تا همه صفحات سایت وهم چنین کامپوننت ها هم فوت یکان بگیرن وتغییری در سی اس اس هام ایجادنشه؟ ممنون میشم منوراهنمایی بفرمایید؟ کارم ضروریه؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
30-01-2015, 09:01 PM
ارسال: #2
RE: افزودن ومعرفی کردن فونت به قالب گنتری جوملا(مهم وضروری)
از طریق همان فایل template قالب می توانید فونت همه صفحات را عوض کنید . کافیست بررسی کنید Div های موجود در صفحات دیگر چه تفاوتی با Div های موجود در صفحه اصلی دارد و برای تمام Div های صفحه اصلی و صفحات دیگر فونت موردنظرتان را اختصاص دهید.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
31-01-2015, 02:04 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 31-01-2015 02:20 AM، توسط قاحبه.)
ارسال: #3
ممنونم ازپاسختون آقای سمیع عادل ، من فونت رو به فایل های Css پوشه Css-Compiled معرفی کردم وتمام صفحات قالب به خوبی بارگزاری میشد ولی وقتی کش جوملا رو پاک کردم به حالت اولیه خودش بازگشت ، دوستان گفتن چون قالبت گنتری هستش باید فونت رو به فایل های less معرفی کنی منم فونت یکان رو به template.less واقع درپوشه less قالب معرفی کردم ولی بااین کار فقط صفحه اول سایت فونت یکان میگیره مابقی صفحات سایت همون فونت پیش فرض هستند ، دراینجا هم فایل وهم تصویر ازمدیریت قالب رو براتون پیوست دادم؟ ممنون میشم منوراهنمایی بفرمایید؟
http://s5.picofile.com/file/8167455376/less.zip.html
[تصویر: 01_31_2015_10_32_24_%D9%82.png]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
01-02-2015, 06:00 AM
ارسال: #4
از طریق کدنویسی اقدام کنید و کد فونت مربوطه را در قالب اضافه نمایید.
امضای شاهین سمیع عادل

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار