بارگذاری jQuery در جوملا 2.5 با استفاده از پلاگین jQuery Loader

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 18-07-2019, 09:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: شاهین سمیع عادل
آخرین ارسال: سیدجمال
پاسخ: 2
بازدید: 2512

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-08-2012, 02:36 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-08-2012 02:38 AM، توسط شاهین سمیع عادل.)
ارسال: #1
[تصویر: jQueryLoader.png]
به وسیله این پلاگین کاربردی که برای جوملا 2.5 طراحی گشته تا حدود زیادی می توانید مشکلات تداخل jQuery و
Mootools را حل نمایید .
این پلاگین کتابخانه های
jQuery مورد نیاز را در تگ
head سایت شما اضافه می کند بنابر این دیگر نیاز به استفاده از هیچ افزونه

jQuery ندارید.

برای این منظور می بایست ابتدا افزونه را نصب و در قسمت پارامترها تنظیمات مورد نظر را اعمال نمایید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل (های) پیوست شده
plg_system_js_loadjquery.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 375
اندازه 483.7 KB

امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
15-09-2014, 10:04 PM
ارسال: #2
RE: بارگذاری jQuery در جوملا 2.5 با استفاده از پلاگین jQuery Loader
با سلام و عرض ادب
بنده برای داشتن یک منوی دایره ای زیبا، از یک پک jQuery استفاده کردم و اونو روی هاست خودم بارگذاری کردم

ولی نمیدونم چجوری این منو را روی سایتم نصب کنم
این پلاگین رو هم نصب کردم ولی نمیدونم باید چکار کنم و چجوری استفاده میشه، لطفا راهنمایی کنین
با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار