بالا نیامدت سایت و آمار غیر واقعی

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 23-08-2019, 02:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: حمید امامی
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 5
بازدید: 1257

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-06-2016, 03:06 PM
ارسال: #1
سلام سایت من مدتی است  یا بالا نمیاد و یا دارای امار بازدید غیر واقعی است به هاست اطلاع دادم ایراد را از قالب و یا ماژول ها میدانند ولی من هر چی بررسی کردم نتوانستم مشکل را حل کنم-دوستان کسی میتواند با بازدید از سایتم راهنمایی کند؟ ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-06-2016, 04:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-06-2016 04:18 PM، توسط رضاجعفری خوزستان.)
ارسال: #2
RE: بالا نیامدت سایت و آمار غیر واقعی
درود،قالب شما ناله و کد مخرب توشه باید بصورت تخصصی بررسی بشه که اونم مستلزم هزینه است ولی پیشنهاد میکنم اگه اطلاعاتتون کمه از یک قالب اورجینال استفاده کنید

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-06-2016, 07:52 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-06-2016 07:53 AM، توسط حمید امامی.)
ارسال: #3
سلام ممنون از راهنمایی . اما من قالب های دیگه هم امتحان کردم مشکل حل نشدمیشه یک قالب خوب معرفی کنید؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-06-2016, 09:05 AM
ارسال: #4
قالب برای چه کاری میخواهید،ضمنا شما بسته ای که الان گذاشتین منظورم بود که کد مخرب توشه و مسلما یک بسته اورجینال این معایب رو نداره
14-06-2016, 11:14 PM
ارسال: #5
قالب های زیادی در انجمن هست که می توانید بررسی کنید . 
اگر قالب های حرفه ای می خواهید می توانید به فروشگاه سر بزنید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار