بک آپ

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

بک آپ
زمان کنونی: 23-08-2019, 01:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: بابک بابک
آخرین ارسال: رضاجعفری خوزستان
پاسخ: 2
بازدید: 601

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-06-2016, 07:41 AM
ارسال: #1
بک آپ
سلام
سایت من الان آنلاین هست
میخواستم بدونم اگه بخوام بک اپ کامل بگیرم چکار کنم؟
الان میرم تو دیرکت ادمین و از اونجا بک اپ میگیرم و فایل بک اپ تو خوده هاست ذخیره می شه.
1: ایا همین بک اپ کامل هست؟ یعنی شامل روت سایت و دیتابیس میشه؟
2: و اینکه چجوری میتونم این فایلو دانلود و در هارد کامپیوتر ذخیره کنم؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-06-2016, 02:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-06-2016 02:05 AM، توسط رضاجعفری خوزستان.)
ارسال: #2
RE: بک آپ
درود؛ ضمن خوش آمدگویی به شما در جواب سوالتون باید مراحل زیر رو طی کنید:
در قسمت Account Management روی گزینه Create/Restore Backups کلیک کنید .[تصویر: direct-admin-backup.jpg]قسمت های مختلفی را مشاهده می کنید می توانید از بخش های مورد نظر خود با زدن تیک آن قسمت ها فایل پشتیبان تهیه کنید .
برای تهیه بکاپ کلی تمام قسمت ها را انتخاب کرده و روی گزینه Create Backup کلیک کنید .[تصویر: direct-admin-backup2.jpg]به این ترتیب پیغام موفقیت آمیز بودن تهیه نسخه پشتیبان به شما نمایش داده می شود .[تصویر: direct-admin-backup3.jpg]به صفحه قبل بازگردید .در انتهای صفحه عبارت Click here for a list of your current backups را مشاهده می کنید روی آن کلیک کنید .[تصویر: direct-admin-backup4.jpg]اکنون وارد قسمتی شده اید که فایل بکاپ شما در آنجا قرار دارد می توانید روی آن کلیک کرده و فایل را در کامپیوتر خود ذخیره کنید .[تصویر: direct-admin-backup5.jpg]برای اینکه بتوانید فایل بکاپ خود را ریستور کنید روی  Create/Restore Backups کلیک کنید و پس از وارد شدن به صفحه مورد نظر در انتهای صفحه می توانید فایل های پشتیبان تهیه شده را مشاهده کنید آن را انتخاب کرده و روی گزینه Select Restore Options کلیک نمایید تا نسخه پشتیبان تهیه شده بازیابی شود .[تصویر: direct-admin-backup6.jpg] 

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار