ترجمه گزینه های جوملا

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

ترجمه گزینه های جوملا
زمان کنونی: 18-04-2019, 06:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اهورا
آخرین ارسال: اهورا
پاسخ: 3
بازدید: 1530

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه گزینه های جوملا
12-08-2012, 10:56 PM
ارسال: #1
ترجمه گزینه های جوملا
درود بر شما دوستان گرامی
بنده قالب انگلیسی نصب کردم یه سری گزینه هایی داره که میخوام پارسی کنم. باید کجا برم تا دسترسی بهشون پیدا کنم. مثلا نوشته read more یا دو نوشته ی next و prev که در پایین مطالب یک مجموعه میاد
سوال دومم اینکه وقتی مطلبی مینویسم تاریخ نوشتنش رو با انگلیسی مینویسه. چطور میتونم تاریخ ایرانی رو اضافه جایگزین کنم.
خواهش میکنم راهنمایی کنید. سپاسگزارم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
13-08-2012, 12:59 AM
ارسال: #2
RE: ترجمه گزینه های جوملا
ظاهرا شما از جوملای نسخه انگلیسی استفاده می کنید .
این بسته را نصب کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپس به مدیریت زبان ها رفته و زبان پیش فرض سایت و زبان پیش فرض مدیریت را بر روی فارسی قرار دهید .
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
16-08-2012, 01:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 16-08-2012 02:12 PM، توسط اهورا.)
ارسال: #3
RE: ترجمه گزینه های جوملا
بله بنده بسته آسان نصبی قالب زارا به انگلیسی رو نصب کردم. دلیلش هم این هست که وقتی جوملای فارسی رو نصب میکنم بعد قالب زارا به تنهایی رو نصب میکنم اصلا دیگه سایت بالا نمیاد و صفحه سفید بهم نمایش میده.
شاید به این خاطر هست که افزونه های مورد نیاز و جاگرفته در قالب نصب نیست.
افزونه فارسی هم قبلا نصب کردم اما فقط کنترل پنل نصب شد. یعنی در بخش مدیریت زبانها و بخش "نب شده - بخش کاربری" زبان فارسی نیومده. حالا اینی که شما هم گفتید نصب میکنم.
اگر بتونم گزینه های دلخواهم رو ترجمه کنم و از همون بسته آسان نصبی انگلیسی که اصل قالب هست استفاده کنم خیلی بهتره.
فقط مرجعی هست که بتونم موارد مورد نیازم رو که میخوام فارسی کنم ترجمه کنم و به فارسی برگردونم؟
اینکه بدونم در چه فایلی باید برم و کجا رجوع کنم. مثلا برای همون مواردی که گفتم
read more
next
prev
و ..

حالا با نصب این گزینه موارد کنتر ل پنل فارسی میشه یا خود سایت هم میشه. چون کنترل پنل رو فارسی کردم و بسته فارسی رو نصب کردم
سپاس بیکران. درست شد. حتی تاریخ نگارش و همه چیز. انگار بسته ی پارسی شما مخصوص بخش کاربری بود.
ببخشید عجولانه مینویسم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار