تغییرات در قالب helix

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

تغییرات در قالب helix
زمان کنونی: 18-07-2019, 08:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: عاشق جوملا
آخرین ارسال: علیرضا زارع
پاسخ: 5
بازدید: 1995

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات در قالب helix
09-10-2012, 03:34 AM
ارسال: #1
تغییرات در قالب helix
با سلام دوستان عزیز
من برای اینکه بتونم در css مهارت پیدا کنم می خوام روی قالب helix که موقعیتهای خوبی داره کار کنم
مثلا در قدم اول می خوام برای سر ستونهای چپ و راست یک تصویر تعریف کنم و گوشه های ستونها رو گرد کنم خواهش می کنم کمکم کنید تا css رو خوب یاد بگیرم

پس سئوال اول:
چه جوری برای سر ستونها یک تصویر یا افکت تعریف کنم و گوشه ها شو گرد کنم؟
دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-10-2012, 05:33 AM
ارسال: #2
RE: تغییرات در قالب helix
هیچ کس کمکی نمیکنه؟
09-10-2012, 08:49 AM
ارسال: #3
بارها گفتیم که طراحی قالب و آموزش های مربوط به آن از جمله css مربوط به بخش ( توسعه جوملا ) می شود و شما می بایست امتیاز خود را بالا ببرید تا بتوانید به آن بخش دسترسی داشته باشید
داریم سعی می کنیم سایت 4css.ir را تا یک ماه دیگه آماده کنیم تا هر کسی که خواست آموزش css را از آن سایت یاد بگیرد.
امضای محبوبه ساربان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10-10-2012, 01:34 AM
ارسال: #4
(09-10-2012 08:49 AM)محبوبه ساربان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بارها گفتیم که طراحی قالب و آموزش های مربوط به آن از جمله css مربوط به بخش ( توسعه جوملا ) می شود و شما می بایست امتیاز خود را بالا ببرید تا بتوانید به آن بخش دسترسی داشته باشید
داریم سعی می کنیم سایت 4css.ir را تا یک ماه دیگه آماده کنیم تا هر کسی که خواست آموزش css را از آن سایت یاد بگیرد.

اگر بارها گفته شده من متوجه نشدم چون تازه عضو این سایت شدم
در ضمن اینکه باید امتیاز بالا بره تا به اون بخش دسترسی داشته باشیم بسیار تاثیر منفی در جذب مخاطبین می ذاره
مطمئن باشید کسی صبر نمیکنه تا امتیازش بالا بره بلکه به سرعت دنبال مراجع دیگه ای خواهد گشت
صلاح مملکت خویش خسروان دانند
10-10-2012, 12:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-10-2012 12:38 PM، توسط علیرضا زارع.)
ارسال: #5
اگر بارها گفته شده من متوجه نشدم چون تازه عضو این سایت شدم
در ضمن اینکه باید امتیاز بالا بره تا به اون بخش دسترسی داشته باشیم بسیار تاثیر منفی در جذب مخاطبین می ذاره
مطمئن باشید کسی صبر نمیکنه تا امتیازش بالا بره بلکه به سرعت دنبال مراجع دیگه ای خواهد گشت
صلاح مملکت خویش خسروان دانند

سلام
شاید حق با شما باشه
اما هر جایی قواعد مخصوص به خودش رو داره و باید به اوون احترام گذاشت
من پیشنهاد می کنم به جای ویرایش قالب های از پیش تعریف شده خودتون دست به کار بشید و از پله اول گام بردارید.
البته این فقط یه پیشنهاد هستش
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار