توضیح نحوه فروش کالاهای دانلودی در ویرچومارت

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 12-12-2018, 05:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: نویدموفق
آخرین ارسال: هسام
پاسخ: 4
بازدید: 2008

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-12-2012, 12:02 AM
ارسال: #1
با سلام  در مورد فروش فایل از طریق درگاههای بانکی کشور خواستم تمام مراحل رو بدونم چون توی این مورد مشکل دارم مثلا فایلها رو باید تو کدوم آدرس آپلود کنم یا تنظیمات کامپوننت ویرچومارت رو چگونه انجام بدم که بدون تایید مدیر سایت مشتری بعد از پرداخت هزینه فایل بتونه اون رو دانلود کنه اگه بتونید به صورت کامل و به زبان ساده بگید ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-06-2013, 03:08 PM
ارسال: #2
RE: توضیح نحوه فروش کالاهای دانلودی در ویرچومارت
با سلام
دوستان منم دربدر دنبال همینم لطفا اگه کسی می دونه کمک کنه
                                                                                       متشکرم
07-06-2013, 02:55 PM
ارسال: #3
اگه تنظیمات پرداخت ویرچومارت را به درستی انجام داده باشین برای محصولات دانلودی مشتری بعد از اینکه پرداخت را انجام داد و از سایت بانک به سایت شما برگشت لینک دانلود برایش ارسال می شود و نیاز به تنظیم خاصی نیست.
امضای محبوبه ساربان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25-04-2014, 04:27 PM
ارسال: #4
سلام اسم افزونه اش چیه و از کجا میشه دانلودش کرد ؟
کسی سراغ داره البته فارسی شده اش رو معرفی کنه ممنون میشم
در ضمن من تازه عضضو شدم نمیدونم جای درستی درخواستم و مطرح کردم یا نه از این بایت عذر میخوامتصویر: /images/smilies/17.gif
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار