خبرنامه پیامکی جوملا 2.5برای سایت
امروز :      مطابق با :

زمان کنونی: ۳۱-۵-۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صابر محمدی
آخرین ارسال: مهران آذری
پاسخ: 9
بازدید: 1403

ارسال پاسخ 
۲۹-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ عصر، توسط صابر محمدی.)
ارسال: #1
با سلام خدمت کاربران جوملا
امروز میخوام بنا به دلایلی که گفتنش فقط وقت دوستان رو میگیره افزونه ای به دوستان معرفی کنم که قبلا معرفی شده و تمامی دوستان باهاش اشنا هستن (البته با تفاوتهای فراوان)
من ادعایی ندارم اما این کارو کردم تا دوستان ارازل و اوباش بدونن که با یه تغییرات کوچیک تو کد نمیشه کل افزونه رو بنام کرد.:122:

افزونه خبر نامه پیامکی برای سایت جوملایی
این افزونه قبلا توسط تیم ****** منتشر شده بود.که من هم ازش استفاده میکردم . اما نمیدونم چطور شخصی وارد پنل من شده بود و از پنلم یه پیامک تحدید آمیز برای من ارسال کرده بودن مبنی بر اینکه شما داری از افزونه ما سوء استفاده میکنی و از این حرفا .این پیام دوباره تکرار شد.
خلاصه پس از بررسی افزونه خبرنامه منتشر شده توسط (به قول دوستان ارازل و اوباش) در هنگام انتشار این افزونه زحمت کشیدند و یه نوع کد بکار بردند که در هنگام ارسال اطلاعات تمامی اطلاعات کاربر براشون ارسا ل میکنه و در سرور خودشون ذخیره میکنن.و اونها هم مونیتورینگ میکنن وجالبتر اینکه این افزونه رو زده بودند بنام خودشون
55
این هم لینک افزونه در جوملای جهانی
http://extensions.joomla.org/extensions/communication/phone-a-sms/13824?qh=YToyOntpOjA7czozOiJzbXMiO2k6MTtzOjI6InNtIjt9
141414

دوستانی که قبلا افزونه (ماژول )رو دانلود کردن در پوشه اصلی فایل helper.php رو باز کنند ودر خط 84 کدهای زیرو مشاهده میکنند.

کد:
[/font]
[font=tahoma]       [/font]
[font=tahoma]         $url = 'http://ir-********k.com/sendsms.php';[/font]
[font=tahoma]           $fields = array( 'programmer'=>"2",[/font]
[font=tahoma]                    'username'=>"$ozeki_user",[/font]
[font=tahoma]                    'password'=>"$ozeki_password",[/font]
[font=tahoma]                    'from'=>"$ozeki_url",[/font]
[font=tahoma]                    'to'=>"$phone",[/font]
[font=tahoma]                    'text'=>("$msg"),[/font]
[font=tahoma]                    'isflash'=>"",[/font]
[font=tahoma]                    'udh'=>""[/font]
[font=tahoma]             );[/font]
[font=tahoma]             foreach($fields as $key=>$value) { $fields_string .= $key.'='.$value.'&'; }[/font]
[font=tahoma]             rtrim($fields_string,'&');[/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]             //open connection[/font]
[font=tahoma]             $ch = curl_init();[/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]             //set the url, number of POST vars, POST data[/font]
[font=tahoma]             curl_setopt($ch,CURLOPT_URL,$url);[/font]
[font=tahoma]             curl_setopt($ch,CURLOPT_POST,count($fields));[/font]
[font=tahoma]             curl_setopt($ch,CURLOPT_POSTFIELDS,$fields_string);[/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]             //execute post[/font]
[font=tahoma]             $result = curl_exec($ch);[/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]//close connection[/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]    curl_close($ch);    [/font]
[font=tahoma]   [/font]
[font=tahoma]    return($in);[/font]
[font=tahoma]    }[/font]
[font=tahoma]

من کدرو براتون توضیح میدم
$url = 'http://ir-******k.ir/sendsms.php';آدرسی که قرار اطاعات براش ارسال بشه
'username'=>"$ozeki_user", نام کاربری کاربر ارسال میشه
'password'=>"$ozeki_password", رمز پنل کاربر ارسال میشه
'from'=>"$ozeki_url", شماره ای در پنل ازش استفاده میشه
'to'=>"$phone", شماره همراهی که متن خبرنامه برای کاربری که عضو میشه
'text'=>("$msg"), متن پیام
البته دوستان توجه داشه باشند یه وقت این آدرس رو با ادرس وب سرویس اشتباه نگیرن .و این اطلاعات در فایل که در آدرس مشخص شده ذخیره میشه
فکر کنم کل مطلب رو گرفته باشین.
حالا افزونه جدیدی که بهینه شده کاملا کد بازه و دیگه نیازی به نصب سورس گاردین و ..... اینا نیست و طوری تنظیم شده که تمامی دوستانی که کد وب سرویس پنل شخصیشون با پنل ساتیا پیامک یکیه فقط با عوض کردن آدرس وب سرویس در تنظیمات ماژول و کامپوننت براحتی میتونن این افزونه رو با پنلشون سازکار کنن و استفاده کنند.

لازم به ذکر است که اگر این آدرس رو اشتباه وارد کنید .در هنگام عضویت با ارور مواجه میشید.

مشکل ارسال به شماره تکراری هم اصلاح شده .در صورتی که کاربر عضو خبرنامه باشه و دوباره شمارش رو وارد کنه پیامی براش ارسال نمیشه و در صفحه پیامی مبنی بر اینکه شما عضو هستین میاد که در افزونه های قبلی اینطور نیست:122:
تصویری از تنظیمات
کاری از ساتیا پیامک تقدیم به دوست داران جوملا

[تصویر: sms.jpg]
این افزونه برای جوملا 1.5 و 2.5 آماده شده .
در جوملا 1.5 مشکلی در نصب نیست اما در جوملا 2.5 دوستان باید قبل از نصب در تنظییمات کلی سایت باید نام مستعار یونیدکد رو فعال کنند و بعد اقدام به نصب کنند.

[تصویر: untitled%20picturesdfs.png]

فایل (های) پیوست شده
smsnewsletter1.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 66
اندازه 11.76 KB

smsnewsletter2.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 166
اندازه 12.25 KB

ارائه پنل های حرفه ای ارسال و دریافت پیامک ساتیا
ماژول های whmcs
افزونه پیامکی برای فروشگاه ساز ویرچومارت نسخه 2
ارسال پیامک به اعضای جدید در هنگام عضویت
ارسال پیامک به مدیر در هنگام عضویت کاربر جدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۹-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #2
RE: خبرنامه پیامکی جوملا 2.5برای سایت
یعنی حتما باید پنل اس ام اس از ساتیا گرفته باشیم؟
من خودم از جای دیگه پنل اس ام اس دارم نمیشه اونو وصل کنم بهش؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #3
سلام
بستگی دارد که از کدام شرکت گرفته باشید .
این پنل برای ساتیا پیامک بهینه است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ صبح
ارسال: #4
(۳۰-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بستگی دارد که از کدام شرکت گرفته باشید .
این پنل برای ساتیا پیامک بهینه است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید .
من از اینجا گرفتم میخوام با همین پتل کار کنم چطورمیتونم واسه این تنظیمش کنم؟

۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #5
بهترین کار این است که از شخصی که سامانه را خریداری کرده اید درخواست کنید تا این بهینه سازی را انجام دهد چون اگر نیاز به کدنویسی داشته باشد کار ساده ای نیست .
درضمن اگر تصویری از صفحه مدیریت این پنل قرار می دادید می توانستم به شما عرض کنم که می توانید از همین افزونه روی این پنل استفاده کنید یا خیر .

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #6
ضمن تشکر از جناب سمیعی عادل
شما در تنظیمات در قسمت آدرس وب سرویس فقط آدرس satiaco.ir
عوض کنید و ادرس خودتون رو بزارید
saiaco.ir/sensms/xxxx

ماژول های whmcs

۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ صبح، توسط پروژه.)
ارسال: #7
(۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ عصر)شاهین نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین کار این است که از شخصی که سامانه را خریداری کرده اید درخواست کنید تا این بهینه سازی را انجام دهد چون اگر نیاز به کدنویسی داشته باشد کار ساده ای نیست .
درضمن اگر تصویری از صفحه مدیریت این پنل قرار می دادید می توانستم به شما عرض کنم که می توانید از همین افزونه روی این پنل استفاده کنید یا خیر .

متاسفانه دسترسی ندارم اما چندتاماژول واسه کدنویسی هیم دادن
[تصویر: 64tnh66o9ktw.html]
sms.jpg - " />
اسنم سامانه
(۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ عصر)صابر محمدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن تشکر از جناب سمیعی عادل
شما در تنظیمات در قسمت آدرس وب سرویس فقط آدرس satiaco.ir
عوض کنید و ادرس خودتون رو بزارید
saiaco.ir/sensms/xxxx

من همین کارو کردم جای این ادرس ادرس خودم و جای یوزروپسورد و شماره خط هم مال خودمو گذاشتم اما نشد

فایل (های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۱-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #8
اگر وب سرویس شما فعال باشه با تغییر ادرس باید افزونه کار کنه

ماژول های whmcs

۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ صبح
ارسال: #9
با سلام. دوستان من این دو کامپوننت و ماژول رو نصب کردم ولی فقط ماژولش با وب سرویس من کار می کنه! کامپوننتش اس ام اس ها رو ارسال نمی کنه! مشکل از کجاست دوستان؟

زبان پژوه- مرجع تخصصی آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان با پیامک - روزانه یک پیامک حاوی اصطلاحات، لغات مشکل آزمونهای آیلتس، تافل و ... و یا ضرب المثل های انگلیسی در گوشی خود داشته باشید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

http://forum.4joomla.ir/images/webdesignersportal/class_summer.gif http://forum.4joomla.ir/images/webdesignersportal/class_summer.gif http://forum.4joomla.ir/images/webdesignersportal/class_summer.gif

علم تجربه ای است شیرین و بی پایان       کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن جوملا محفوظ می باشد     (  طراحی و اجرا : سرورنگار )