درج مطلب

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

درج مطلب
زمان کنونی: 19-04-2019, 04:05 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: لیلا هستم
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 4
بازدید: 1900

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21-06-2013, 04:36 AM
ارسال: #1
درج مطلب
سلام دوستان 

من یه تازه کار جوملا هستم . زیاد از جوملا سر در نمیارم الان برای شروع کار یه مشکل پیدا کردم ممنون میشم کمکم کنید

اگه یه قالب جدید داخل جوملا نصب کنم (مثلا یه قالب خبری) و بخوام در یه قسمت خاص قالب مطلب درج کنم باید چیکار کنم؟.

من موقعی که میخوام مطلب ایجاد کنم هیچ قسمتی وجود نداره که بشه مکان قالب را مشخص کنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
22-06-2013, 01:54 AM
ارسال: #2
RE: درج مطلب
باسلام
شما ابتدا باید موقعیت های قالبی که نصب کردید رو بشناسید.
بعد از درج مطالبتون در مجموعه مورد نظر باید وارد مدیریت ماژول ها شوید و یک ماژول جدید مثلا از نوع آخرین اخبار ایجاد کنید و سپس موقعیت اون ماژول را در یکی از موقعیت های قالب که می خواهید قرار بدید.
در صفحه اصلی قالب ها موقعیت ها توسط ماژول های اختصاص داده شده به آن ها مشخص می شوند و برای نمایش مطلب در صفحه اصلی باید اون مطلب را به صورت ویژه علامتگذاری کنید البته در جوملا 1.5 باید علامت نمایش در صفحه اول را فعال نمایید.
26-06-2013, 01:08 PM
ارسال: #3
خیلی ممنون اعظم خانم

من رفتم ماژول جدید ایجاد کردم ولی وقتی میخوام مطلب درج کنم نمیدونم باید چیکارش کنم چون هیچ جایی برای انتخاب موقعیت نداره

ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید
27-06-2013, 04:11 AM
ارسال: #4
شما می توانید ماژول جدید از نوع HTML دستی ایجاد نمایید و مطلب مورد نظرتان را داخل این ماژول درج نمایید .
در غیر اینصورت اگر می خواهید عناوین اخبار شما از قسمت مطالب به صورت اتوماتیک در موقعیت ماژول ها درج شوند ، می توانید از افزونه های خبری مثل گلوبال نیوز استفاده نمایید .
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار