دموی قالب

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

دموی قالب
زمان کنونی: 03-10-2022, 01:49 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پیمان ق ف
آخرین ارسال: پیمان ق ف
پاسخ: 3
بازدید: 1986

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19-09-2014, 05:25 AM
ارسال: #1
دموی قالب
سلام
من قصد دارم سایتی برای قالبهای فارسی درست کنم و میخوام دموی سایت مثل سایتهای خارجی جوملایی که قابلیت مشاهده دموی قالب با تمامی امکانات هست را ایجاد کنم..
لینک زیر را مشاهده فرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورم اون فریم هست که قابلیت عوض کردن قالب نیز می باشد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
19-09-2014, 08:58 AM
ارسال: #2
RE: دموی قالب
سلام و درود
یکسری کامپوننت ها و پلاگین ها هستند که این کار رو انجام می دهند مثل :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در لیست زیر در جوملا جهانی جستجو کنید مدلهای دیگر را هم احتمالا پیدا می کنید :
امضای شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
19-09-2014, 01:43 PM
ارسال: #3
RE: دموی قالب
لطف کردید 
چون نمیدونستم چه عنوانی رو باید سرچ کنم کمی سر در گم شده بودم
بازم مرسی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار