راست چین کردن قالب

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

راست چین کردن قالب
زمان کنونی: 22-07-2019, 04:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: آرمین سرخوش افشار
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 1106

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راست چین کردن قالب
09-10-2014, 05:42 PM
ارسال: #1
راست چین کردن قالب
با سلام من برای سایت asasms.in از قالب OT-Artwork استفاده کردم اما این سایت راستچین که ندارد و خودم هم می خواهم این سایت را راستچین کنم فایل template.css شامل این فایل ها هست :
@import url(reset.css);
@import url(editor.css);
@import url(joomla.css);
@import url(layout.css);
@import url(dropdownMenu.css);
@import url(typography.css);
@import url(customs.css);
و طریقه راست چین کردن با بقیه فرق داره ؟حالا چطوری باید راست چین کنم ؟ و در ضمن این سایت responsive و bootstrap هست؟ 
امضای آرمین سرخوش افشار
سایت ها ما: 
ict1.ir
charge.ict1.ir
asahosting.ir
iranmc.ict1.ir
shop.ict1.ir
caspin2.tk 
panel.ict1.ir
book.ict1.ir
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-10-2014, 03:25 AM
ارسال: #2
RE: راست چین کردن قالب
شما می توانید کدهای CSS را برای راست چین کردن به انتهای همین فایل 
template.css اضافه کنید . 
اینکه این کد ها را چگونه استخراج و چگونه مشاهده کنید مبحث دیگری است که می بایست با CSS آشنایی داشته باشید.

امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار