راه اندازی وب سایت رادیویی

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 20-06-2019, 12:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فرید
آخرین ارسال: سید طاها موسوی
پاسخ: 9
بازدید: 2424

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-08-2012, 03:56 AM
ارسال: #1
سلام، راه اندازی وب سایت رادیویی با قابلیت های تقریبا مشابه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورد نیاز هست.
من خودم اسکریپت مناسبی براش پیدا نکردم گفتم شاید باید نوشته شه.
به یه پیمانکار برنامه نویس نیز دارم برای مثال بتونه امکانات سایت last.fm رو ایحاد کنه و به هر حالتی بتونه درش بیاره / خیلی با jomsocial ور رفتم ولی شدنی نبود، خوب در نمیومد و همون last.fm رو در نظر داشته باشیم برای نمونه بهتر هست / و بگم میشه تمام وقت گفت دیگه.... چون همیشه برای ارتقا و تغییرات به پیمان کار نیاز داریم. یه جورایی سعی میکنم راضیش کنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-08-2012, 07:58 AM
ارسال: #2
RE: راه اندازی وب سایت رادیویی
(03-08-2012 03:56 AM)فرید نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، راه اندازی وب سایت رادیویی با قابلیت های تقریبا مشابه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورد نیاز هست.
من خودم اسکریپت مناسبی براش پیدا نکردم گفتم شاید باید نوشته شه.
به یه پیمانکار برنامه نویس نیز دارم برای مثال بتونه امکانات سایت last.fm رو ایحاد کنه و به هر حالتی بتونه درش بیاره / خیلی با jomsocial ور رفتم ولی شدنی نبود، خوب در نمیومد و همون last.fm رو در نظر داشته باشیم برای نمونه بهتر هست / و بگم میشه تمام وقت گفت دیگه.... چون همیشه برای ارتقا و تغییرات به پیمان کار نیاز داریم. یه جورایی سعی میکنم راضیش کنم

سلام و درود
برای طراحی اختصاصی با تیم مدیریت هماهنگی کنید.
امضای امیررضا مرتضوی
شرکت ایده گستران نسل آینده(ایگنا)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجمن شرکت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرتال مشتریان

------
انسان خوشبخت آن کسی است که حوادث را با تبسم و اندکی دقت به علت وقوع آن تلقی وقبول نماید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
03-08-2012, 12:57 PM
ارسال: #3
دوست من این سایتی که شما می خواهید می توان با ترکیبات بعضی از افزونه ها و یکسری افزونه تجاری طراحی اش کرد در بعضی جاها شاید مثل اون نباشه ولی در بعضی جاها از اون بهتر هست ....

ولی در کل اگر می خواهید مثل همین در بایید یا بهتر ( یعنی طبق ایده هایتان طراحی شود ) باید برنامه نویسی شود ...

شما یا با همان جوملا راه اول سایتتان را راه اندازی کنید ولی اگر می خواهید حرفه ای باشه و آینده درخشانی برای آن دیده اید باید برنامه نویسی بی نقص و عالی شود ....
امضای سید طاها موسوی
آخرین امید بشریت ، انسان نیست.

03-08-2012, 02:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-08-2012 02:43 PM، توسط پوردريایی.)
ارسال: #4
میتونی از کلون last.fm استفاده کنی ؛ مطمئنا با جوملا نمیتونی همچنین انجمن بزرگی رو بسازی ، ضمناً پشت این سایت بهترین برنامه نویسها هستند ؛ شما میتونید از اسکریپتهای مشابه استفاده کنید ...

این لینک رو ببینید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندتا اسکریپت مشابه ( ساخت انجمن و اشتراک گزاری موزیک ) برای دانلود به همراه دمو وجود داره
امضای پوردريایی

03-08-2012, 02:56 PM
ارسال: #5
بله کلون هایی نیز برای این مورد هست ... می توانید از آنها نیز استفاده کنید .... ولی برای تغیرات در آنها باید برنامه نویسی بلد باشید ... راستی دوستان سورس این اسکریپت ها باز هست یا بسته .....
امضای سید طاها موسوی

03-08-2012, 03:32 PM
ارسال: #6
توهین نباشه ولی فکر نکنم توی ایران از پسش بر بیان! یه نفر برای برنامه نویسی نیاز داره اونم خبره! من یه چیز دیگه میخوام نه مثل last.fm پایش last.fm باشه یه جورایی!
و از همه مهم تر هزینش هست. مگر این که شریک بشه با بنده تا بتونم هزینش رو بهش بپردازم
واووووووووووووووو
03-08-2012, 04:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-08-2012 04:04 PM، توسط سید طاها موسوی.)
ارسال: #7
Thumbs Up RE: راه اندازی وب سایت رادیویی
دوست من اگر سایت تخصصی و عالی ( اون چیزی که در نظرتان هست ) که پایش last.fm هست باید هزینه کنید .... من قبلا هم بهتون گفتم که باید چه کار کنید و در ضمن فکر نکنم کسی توی این کار با شما شریک شود ( منظورم برنامه نویس هست ) بهترین کار اینکه که یک سرمایه گذار پیدا کنید برای طرحتان ..

بله اسکریپت هایی هست که شبیه سازی این سایت هست ولی خوب هم نال شده هستند و هم اون چیزی که مد نظرتان هست نیست در ضمن کار کردن و فارسی کردنش نیز کار شما نیست ....
امضای سید طاها موسوی

03-08-2012, 04:03 PM
ارسال: #8
متشکر از توضیحات کاملتون
خارجی ها چقدر میگیرن؟ لطفا یه وب سایت پیمانکاری خارجی معرفی کنید.
03-08-2012, 07:52 PM
ارسال: #9
دوست عزیز مانند سایت های فارسی زبان که کارهای طراحی انجام می دهند هم سایت های زیادی هستند که کار طراحی انجام می دهند ولی خوب هر کسی از پس برنامه نویسی شبکه های اجتماعی آن هم بنا بر ایده های شما بر نمی آید .... من در پیام خصوصی به شما گفتم که چه کسانی از پس این کار بر می آیند و البته وب سایت ندارند و بیشتر کارهایشان شخصی هست ........ البته دیگر خودتان می دانید و باید تصمیم بگیرید .... فقط بابت راهنمایی بود ........

امیدوارم که در پیاده سازی این سایت موفق باشید ...
امضای سید طاها موسوی

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار