سطح دسترسی فرم ارسالی rsform

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 21-08-2019, 01:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: علیرضا بیست
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 3
بازدید: 636

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-10-2016, 06:46 PM
ارسال: #1
سلام
یه فرم طراحی کردم که کاربرا بعد از ثبت نام میتونند مقاله ارسال کنند و این مقاله ها در یک مجموعه به نام مجموعه مطالب ذخیره میشه.
مشکلم اینجاست که این مطالب پس از ذخیره شدن فقط برای مدیر ارشد قابل رویت هستند و بقیه مدیران سایت باید حتما super user باشند تا بتونند بیینند. در غیر اینصورت چیزی نمیبینند.

- اگه بشه تو تنظیمات فرم سطح دسترسی فرم های ارسال شده رو روی public گذاشت فکر کنم درست میشه... کسی میتونه راهنمایی کنه البته میدونم یکم تخصصی هست...

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-10-2016, 08:55 AM
ارسال: #2
RE: سطح دسترسی فرم ارسالی rsform
حل شد.تصویر: /images/smilies/22.gif
روشش رو برای کسایی که احتمالا با مشکل من مواجه شده باشند تقیم میکنم!

باید در همون قسمتی که فرم ساز رو به دیتابیس وصل کردیم جلوی عبارت [align=-webkit-right]access (int unsigned) عدد 1 (به معنای سطح دسترسی public) رو تایپ کنیم.

با اینکار هر مطلبی که در مدیریت مطالب ما ذخیره میشه قابل رویت برای تمامی مدیرانمون هست.
یا حق

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
13-10-2016, 06:18 AM
ارسال: #3
RE: سطح دسترسی فرم ارسالی rsform
ممنون از شما که دانش و معلومات خودتان را با دیگران به اشتراک می گذارید . 
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار