عدم نصب قالب

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

عدم نصب قالب
زمان کنونی: 13-04-2021, 01:40 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فرید
آخرین ارسال: سید منصور فیروزه
پاسخ: 4
بازدید: 2724

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نصب قالب
19-08-2012, 08:35 AM
ارسال: #1
عدم نصب قالب
سلام، برای نصب قالب با مشکل مواجه هستم
مدیریت سرور با خودم هست
خیلی مشکل ها رو با جوملا داشتم که با نصب این ماژول ها روی آپاچی
SOAP
ion cube
Zend
GD , Gettext
مشکلات حل شد اما قالب نصب نمیشه!
به چه ماژول های دیگه ای نیاز هست؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
19-08-2012, 10:40 AM
ارسال: #2
RE: عدم نصب قالب
سلام و درود
پیغام خطاهای نصب را قرار بدهید .
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
19-08-2012, 11:19 AM
ارسال: #3
میگه xml رو پیدا نمیکنه
انواع قالب هایی رو که قبلا استفاده داشتم رو هم امتحان کردم روی جوملا های مختلف
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
19-08-2012, 11:49 AM
ارسال: #4
(19-08-2012 11:19 AM)فرید نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگه xml رو پیدا نمیکنه
انواع قالب هایی رو که قبلا استفاده داشتم رو هم امتحان کردم روی جوملا های مختلف

احتمالا فایل نصاب (XML) پوشه در پوشه باشه . شما کل فایل های اصلی را در مکانی استخراج کنید .
مکانی که تمامی فایل ها به همراه فایل XML بودن را SELECT کرده و آنها را Zip کنید و سپس نصب کنید.
اگر هم خواستین فایل قالب را جایی آپلود کنین و لینکش را واسم بفرستین تا این کارو واستون انجام بدم.
امضای سید منصور فیروزه
سرویس ارائه خدمات طــــراحی وب سایت و گــــرافیک
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار