عدم نمایش تصویر

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

عدم نمایش تصویر
زمان کنونی: 25-06-2019, 09:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بردیا
آخرین ارسال: محبوبه ساربان
پاسخ: 2
بازدید: 1482

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش تصویر
06-08-2014, 04:42 AM
ارسال: #1
عدم نمایش تصویر

سلام

mod_zt_headline  من توی سایتم از مازول
استفاده کردم و دوسالی هست که سایتم به خوبی کار می کنه تمام اسلایدر هاش ولی دو سه روزه که عکسهای اسلایدرهامو نشون نمی ده
عکسها رو حذف و دوباره هم توی ماول آپلود کردم  ولی نمایش نمی ده ممنون می شم راهنماییم کنید
اینم ادرس سایتم
ardestani.org
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
15-08-2014, 01:26 AM
ارسال: #2
RE: عدم نمایش تصویر
باید بررسی نمایید که آیا هاستینگ شما جدیدا تغییراتی در توابع سرور ایجاد کرده یا نه
امضای محبوبه ساربان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار