عنوان مطالب

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

عنوان مطالب
زمان کنونی: 24-06-2019, 04:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بابک بابک
آخرین ارسال: بابک بابک
پاسخ: 3
بازدید: 665

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عنوان مطالب
27-06-2016, 03:05 PM
ارسال: #1
عنوان مطالب
سلام
من چند سوال از ساخت عنوان در مطلب گذاری سایت جوملایی دارم:
1: توی سایت جوملایی اگه من 1000 مطلب داشته باشم بر فرض، و دو تا از عناوین تکراری باشند ایا از دید گوگل و سئو خطا محسوب میشه (ارور داپلیکیت)؟ (البته اینو میدونم موقع ذخیره عنوان تکراری خود جوملا هشدار میده، حال بفرض با وجود هشدار و با بی دقتی من اون عنوانو ذخیره کردم)
2: پیدا کردن عناوین تکراری چطوری ممکنه؟ مثلا از بین 1000 مطلب چجوری بفهمم چند تا تکراری زدم؟
3: ایا زدن اسپیس اضافه در عنوان از نظر سئو ایرادی داره؟ (اسپیس اضافه مثلا دستم بخوره و اسپیس ایجاد شه منظورمه)بطور مثال در عنوان: (آموزش رایگان ریاضی کنکور ) بعد کنکور اسپیس اضافه خورده.
4. حال پیدا کردن عناوینی که اسپیس اضافه خورده چجوریه؟

پیشاپیش تشکر

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
28-06-2016, 12:29 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 28-06-2016 12:30 AM، توسط شاهین سمیع عادل.)
ارسال: #2
RE: عنوان مطالب
باسلام خدمت شما دوست عزیز
پیدا کردن مطالب تکراری کار مشکلی هست . البته فکر می کنم افزونه هایی براش موجود باشه اما نیازی به این مسائل ندارید
گوگل url سایت بیشتر مدنظرش هست . شما با اسپیس زدن یک خط تیره به url سایت اضافه می کنید و همین کفایت می کنه

اما کلا برای این کار افزونه های زیادی ساخته شده . افزونه هایی که عملکرد آنها در زمینه سئو هستند مخصوصا کامپوننت های معروف سئو مثل کامپوننت sh404sef و ... این کارها را به صورت خودکار برای شما انجام می دهند و url مطالب تکراری را تغییراتی ایجاد می کنند که مشابه هم نباشند ونیازی نیست شما تک تک به دنبال مطالب بگردید.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
28-06-2016, 02:02 AM
ارسال: #3
RE: عنوان مطالب
ممنون از وقتی که گذاشتید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار