فایل فارسی ورژن 2.0.10

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

فایل فارسی ورژن 2.0.10
زمان کنونی: 19-09-2019, 11:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: فرید
آخرین ارسال: سید طاها موسوی
پاسخ: 21
بازدید: 8701

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل فارسی ورژن 2.0.10
16-09-2012, 10:27 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 16-09-2012 10:29 AM، توسط فرید.)
ارسال: #1
فایل فارسی ورژن 2.0.10
سلام / آخرین ورژن 2.0.10 هست! فایل فارسی اون هم باید برای همین ورژن باشه میشه فایل فارسیش رو بدید
این کامپوننت آیا توسعه دهنده معتبر فارسی داره؟
البته مهمتر از همه بخش کاربری اون هست ها برای مشتری ها
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
16-09-2012, 11:37 AM
ارسال: #2
RE: فایل فارسی ورژن 2.0.10
جناب موسوی ( مدیر تیم ویرچومارت ) دارند روی ترجمه ها کار می کنند . به محض آماده شدن در دسترس دوستان قرار خواهد گرفت .
با توجه به برنامه هایی که داریم ، انشالله در زمینه توسعه ویرچومارت تمام تلاشمان را به کار میگیریم.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
16-09-2012, 02:28 PM
ارسال: #3
متاسفانه بنده الان لازم دارم / فارسی برای کدوم ورژنش موجود هست؟ فقط بخش کاربری سایت
17-09-2012, 07:00 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 17-09-2012 07:27 AM، توسط فرید.)
ارسال: #4
برای ایجاد category با این ارور مواجه میشم
vmError: VmTableData Sef Alias in record is missing! Can't save the record with no Sef Alias.
کسی نیست کمک کنه؟
توی فاذسیش هم اینجوری ترجمش کرده
vmError: VmTableData نام مستعار برای لینک های تصحیح شده در رکورد پیدا نشد !ناتوان در ذخیره اطلاعات نام مستعار برای لینک های تصحیح شده.
17-09-2012, 11:27 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 17-09-2012 11:41 AM، توسط فرید.)
ارسال: #5
من با اولیش چیزی که بعد از نصب مواجه شدم همین ایجاد مجموعه برای محصولات بود، مثلا اینجا بخش اختصاصی ویرچومارت هست ها!!!
منظورش از این پیغام ها چیه
توجه, مسیر ایمن خالی است, به دلایل امنیتی بسیار مهم است که شما پوشه را در مسیری ایجاد نمایید که با آدرس URL قابل دستیابی نباشد, مسیر پیشنهادی ما /home/***/vmfiles میباشد
17-09-2012, 01:10 PM
ارسال: #6
ما ویرچومارت ترجمه شده توسط خودمان را پشتیبانی می کنم . که همانطور که عرض کردم به زودی منتشر می شود .
بررسی کنید ببینید ترجمه ویرچومارت شما مربوط به کدام تیم است و از طریق همان تیم پیگری کنید .
متأسفانه در ترجمه برخی از گروه ها مشکلات ترجمه ای وجود دارد در حد تیم ملی ! یعنی شاید یک نفر یک روزه یک ترجمه داده بیرون ! انتظار نداشته باشید که ما ترجمه تمام گروه ها را پشتیبانی کنیم
امضای شاهین سمیع عادل

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
17-09-2012, 01:16 PM
ارسال: #7
این مشکل برطرف شد / باید نام مستعار رو به انگلیسی وارد میکردم
این مسئله به ترجمه مربوط نمیشه بلاخره شما تیم ویرچومارت دارید یا نه؟
17-09-2012, 02:09 PM
ارسال: #8
در مورد ترجمه ورژن 2.0.8 ترجمه اش در حال اتمام هست و در مورد وزژن 2.0.10 باید تست شود ........
امضای سید طاها موسوی
آخرین امید بشریت ، انسان نیست.

17-09-2012, 02:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 17-09-2012 02:55 PM، توسط فرید.)
ارسال: #9
فعلا من ترجمه 2.0.6 رو انداختم رو 2.0.10 دارم میرم
آقا یه مشکل دیگه / قیمت محصول رو ریال انتخاب میکنم اما بازم تو بخش کاربری یورو رو نمایش میده! چرا؟ v*p*n رو چک کردم جوملا فارسی و اورجینال رو هر دو امتحان کردم اما نشد!!!!؟؟؟
یه سوال در مورد انجمن چرا تو همین تاپیک پست ها آقای سمیع عادل به بنده ایمیل میشد ولی پست آقای طاها موسوی برای من ایمیل نشد!؟
18-09-2012, 02:44 AM
ارسال: #10
مشکلات خیلی پیش پا افتادس / موضوعات اولیه ویزچومارت هست / یا دوستان دارن دریغ میکنن یا این انجمن فعال نیست
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار