فرم تماس

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

فرم تماس
زمان کنونی: 18-11-2019, 08:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: جلال الدین
آخرین ارسال: جلال الدین
پاسخ: 3
بازدید: 1661

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28-01-2013, 09:44 PM
ارسال: #1
فرم تماس
فرم تماس
وقتی فرم تماس پر میکنم وروی اسال کلیک میکنم این پیغام خطا نشان میده
هشدار

پاسخ خالی مجاز نمی باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برای این فرم تماس ازقسمت تنظیمات سایت کد کپچا را فعال کردم حالا چگونه این فیلد کپجا در زیر فرم تماس نشان بدم
تا این پیغام خطا نشان نده
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
29-01-2013, 04:02 PM
ارسال: #2
RE: فرم تماس
سئوال شما منتقل شد به بخش : جوملا 2.5 > سئوالات عمومی > کامپوننت ها
لینک مورد نظر خراب است.
از کدام کامپوننت تماس با ما استفاده کرده اید ؟
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
29-01-2013, 04:39 PM
ارسال: #3
RE: فرم تماس
من از کامپپوننت فرم تماس  خود قالب yougrid استفاده میکنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار