فروش فایل متصل به زرین پال

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 09-12-2021, 03:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: وب جزیره
آخرین ارسال: ترفندک
پاسخ: 3
بازدید: 2447

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-08-2014, 02:25 AM
ارسال: #1
Shocked فروش فایل متصل به زرین پال
با عرض سلام و ادب
می خواهم یک سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم و به زرین پال متصل باشد و باهاش فایل بفروشم.من کامپوننت payperdownload  را نصب کردم در یکی از ورژن هایش قسمت منابع چیزی نبود و غیر فعال بود و یک ورژن دیگر را نصب کردم اون یکی ورژن ریال نداشت و خیلی از کامپوننت های دیگر را نیز امتحان کردم اما موقعی که باید به مرحله آخر و اتصال به زرین پال شد ارور میدهد در صفحه ارور فقط این پیغام را نمایش می دهدERRتا حالا به هرکس که گفتم نتوانسته این مشکل را حل کند حتی به خود زرین پال و سرور هم گفتم بازهم نتونستند.یکی از همکاران این سایت را به من معرفی کرد و بهم گفت که شما کمکم میکنید.خواهشمندم که افزونه تست شده payperdownload را برای دانلود بگذارید یا یک افزونه فروش فایل که تست شده باشه را به بنده معرفی کنید یا لینک دانلود قرار دهید و علت متصل نشدن به درگاه زرین پال چه میتواند باشد و باید چه کاری یا کارهایی انجام دهم تا یک فروشگاه فروش فایل متصل به زرین پال درست و کامل کار کند.

با تشکر از شما که تنها امیدم به شماست امیدوارم که کمکم کنید

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-08-2014, 10:52 PM
ارسال: #2
RE: فروش فایل متصل به زرین پال
اگر قصد شما ایجاد فروشگاه جهت فروش فایل است ، شما به راحتی می توانید با سیستم های فروشگاهی opencart و prestashop این کار را انجام دهید . 
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
13-09-2014, 09:32 AM
ارسال: #3
RE: فروش فایل متصل به زرین پال
سلام و خسته نباشید کل اینترنت را گشتم تا افزونه فروش فایل برای جوملا3 و متصل به درگاه های ایرانی پیدا کنم اما اصلا وجود نداشت و افزونه های سازگار با جوملا 2.5 به هیچ وجه روی جوملا3 نصب شد .  به این افزونه بشدت نیاز دارم لطفا بنده را کمک کنید . سپاس فراوان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار