قالب حرفه ای اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 18-07-2019, 07:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: وحید
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 1511

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-02-2013, 01:12 PM
ارسال: #1
قالب اتحادیه استان آذربایجان شرقی
با سلام خدمت دوستان عزیز دو روز پیش کد نویسی قالب اتحادیه استان آذربایجان شرقی رو تموم کردم
توضیحات قالب :
1- طراحی شده بر اساس تکنولوژی DIV
2- فول CSS 3 و HTNL5
3- بهره گیری از تکنولوژی JQuery
4- دارای SEO قوی
5- دارای منوهای بازشونده زیبا (CSS3)
6- دارای موقعیت های کاملا شرطی
لازم به توضیح که:
1- سه روز زمان برده تا فقط طرح اولیه و موقعیت های قالب رو طراحی کنم
2- یک هفته زمان برد تا طرح PSD و رنگ بندی قالب رو آماده کنم
3- تقریبا یک هفته زمان برد تا کد نویسی قالب رو تموم کنم
فعلا این قالب برای جوملا 1.5 طراحی کردم ولی اگه کسی خواست می تونم واسه جوملا 2.5 هم بزنم
کسایی که این قالب رو می خوان لطفا تو پیغام خصوصی مطرح کنن.
ارادتمند عابدینیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای وحید
مرکز تخصــصی قالـب جوملا در تبــــــریـز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی حرفه ای وب سایت و قالب جوملا با بهترین کیفیت و گرافیک ایرانی
طراحی و کپی از هر نوع سایت با هر نوع سیستمی که مد نظرتوم باشه
موبایل : 09141100344 وحید عابدینی
ایمیل : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-02-2013, 08:49 PM
ارسال: #2
RE: قالب حرفه ای اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان
قالب زیبایی طراحی کردید تبریک می گویم . علاوه بر زیبایی ، چیدمان و ساختار درستی نیز دارد .
اما پست شما خلاف قوانین انجمن و در جای نادرست زده شده و متأسفانه تا چند روز آینده ردتأیید خواهد شد.
اگر قصد نظر سنجی دارید باید آن را در این قسمت مطرح می کردید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اگر قصد انجام کارهای تجاری را دارید می توانید به فروشگاه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بپیوندید .
امضای شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار