قالب فارسی it-future برای جوملای 3

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 19-06-2019, 11:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سارینا
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 12
بازدید: 4924

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21-03-2014, 06:08 PM
ارسال: #11
RE: قالب فارسی it-future برای جوملای 3
دوست خوب و محترم و عزیزم جناب آقای  شاهین سمیع عادل

سلام

دوست محترم  من چند تا قالب می خوام که زیبا باشه  دارای موقعیت های مختلف باشه  و استایل های سه بعدی و زیبا داشته باشه  مهم نیست که پولی باشه فقط نمی خوام سایتم را پاک کنم از اول بارگذاری کنم

می خوام صفحه اول سایت موضوعات کلی سایت  ( مثل تنه اصلی درخت ) در کادر های جدا گانه و با یه عکس زیبا نمایش داره بشه و روی هر کدام کلیک  کنیم صفحه مربوط به آن موضوع با منوی مخصوص به خودش و قالب منحصر به فردش باز بشه و شاخه های فرعی با همان قالب ادامه پیدا کند

خواهش می کنم شما من را رهنمایی کنید

این هم آدرس سایتم هست : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سایت یه سایت آموزشی با موضوع ریاضیات هست که شامل آموزش ریاضی در تمام پایه ها  معرفی نرم افزار های ریاضی و آموزش نرم افزارهای ریاضی و انجمن و آزمون های آنلاین ریاضی

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
22-03-2014, 12:07 AM
ارسال: #12
RE: قالب فارسی it-future برای جوملای 3
دوست عزیز
این گونه سفارشات به صورت اختصاصی طراحی می گردند. مشکلی در اجرا نیست. شما می توانید سفارش دقیق خود را به همراه اسکرین شات و لینک وب سایت های مشابه به servernegar@gmail.com ارسال نمایید تا بررسی و قیمت گذاری شود.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار