قالب SJ Plus قالب رسپانسیو جوملا 3 مخصوص سایت های شرکتی

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 20-06-2019, 12:40 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: شاهین سمیع عادل
آخرین ارسال: صرمی
پاسخ: 2
بازدید: 1361

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13-12-2013, 08:15 AM
ارسال: #1
قالب SJ Plus که یک قالب بر پایه جوملا 3 می باشد به صورت رسپانسیو طراحی گردیده و می توانید وب سایت جوملایی خودتان را در حالت های مختلف در کامپیوتر ، تبلت ، موبایل و سایر دستگاه ها مشاهده نمایید .

تصویری از نحوه کارکرد قالب :
                         تصویر: //forum.4joomla.ir/pu/uplaod/SJ Plus.jpg_4098                      

توضیحات قالب از سایت سازنده :
نقل قول :
1.Made with Bootstrap, LESS and YT Framework v2.0
2.Compatible with IE8+, Firefox 2+, Flock 0.7+, Netscape, Safari, Opera 9.5 and Chrome
3.Allow to set site title, logo and slogan, Analytics ID
4.Responsive layout for all devices
5.Front-end Cpanel for changing Theme Styles, Layouts, Menus, Typography and Reset instantly
6.6 Preset Color Styles: Blue (default), Red, Orange, Green, Purple and Pink
7.Support RTL / LTR language, custom font with Google Fonts, LESS for advanced development
8.4 types of menu: Moo, CSS, Dropline Menu and Mega Menu
9.Set effect for menus, set start/end level
10.Show OR hide Main content block, with options for showing images
11.Supported extensions: SJ Basic News, SJ Module Tabs, SJ Carousel, SJ Content Accordion, YT Shortcodes
12.Support module variations, set style for each module
13.Use LazyLoad for optimizing loading speed
14.Optimize CSS/JS/HTML/Merge File
15.Made with HTML5 and CSS3, using LESS
16.Other standard typography + PSD file for custom

آدرس قالب در سایت سازنده :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دموی قالب از سایت سازنده :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل (های) پیوست شده
SJ_Plus_sj_plus_template_j31_v1.0.2.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 66
اندازه 2.11 MB

امضای شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
20-03-2014, 06:51 PM
ارسال: #2
RE: قالب SJ Plus قالب رسپانسیو جوملا 3 مخصوص سایت های شرکتی
سلام دوست عزیز

این قالب بدون فریم ورک مخصوص خودش کار نمی کند لطفا فریم وردک را هم ضمیمه کنید

بعد نصب و انتخاب به عنوان قالب سایت این پیام را می دهد
Please install Plugin YT Framework and enable it

من قبلا این قالب را نصب کرده بودم و یه مشکل دیگه داشت و پاکش کرده بودم فکر کردم شما آن مشکل را بر طرف نمودید خوشحال شدم و دانلود کردم ولی مثل  قلب  قبلی وقتی فریم ورک  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
   را فعال می کنی این پیام روی سایت نمایش داده می شود.
 Fatal error: Cannot redeclare class Browser in /home/mathhome/public_html/plugins/system/yt/includes/site/lib/browser.php on line 139

بنده قبلا روی چهار تا مروگر تست کردم همین پیام ظاهر می شد . اگه مشکل را برطرف کنید دعا گوی تون خواهم بود

خیلی خیلی مممنووووووووووووووووون

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار