قرار دادن چند عکس در زیر هم و تغییر نکردن سایز عکس

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 22-10-2019, 02:01 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بی نهایت
آخرین ارسال: بی نهایت
پاسخ: 1
بازدید: 556

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21-07-2014, 04:03 PM
ارسال: #1
Smile قرار دادن چند عکس در زیر هم و تغییر نکردن سایز عکس
سلام 
1- در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمتی هست که عکسش رو در پایین گذاشتم. من خواستم یه همچین چیزی در گوشه سمت چپ سایتم داشته باشم ولی اگر به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نگاه کنید میبینید که در وسط قرار گرفته و فاصله بین دو لینک هم خیلی زیاده چی کار کنم که درست بشود. من این کار رو توی  ماژول HTML سفارشی انجام دادم

[تصویر: 08586650275948630938.jpg]

2- اگر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را باز کنید و بعد browser خود را مینی مایز کنید مشاهده میکنید عکسی که در هدر قرار دارد سایزش تغییر نمیکند همچنین عکسی که کنار اسلاید شو قرار دارد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار