مایش ندادن مطلب ویژه در قالب Yoo Glass

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 18-07-2019, 08:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اهورا
آخرین ارسال: اهورا
پاسخ: 4
بازدید: 833

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-03-2015, 12:06 PM
ارسال: #1
Information مایش ندادن مطلب ویژه در قالب Yoo Glass
من در قالب yoo Glass دچار مشکل شدم. مطالب ویژه نمایش داده نمیشن در صفحه اول. منوی اصلی روی مطلب ویژه هست. دوستان در یک مطلب مشابه گفتن در تنظیمات قالب در بخش تنظیمات پیشرفته میشه درستش کرد و در مورد یه سایت این کار انجام شد و جواب داد اما توی این قالب تنظیمات پیشرفته وجود نداره.
باید چیکار کنم؟
مطلب رو ویژه میکنم اما در صفحه ی اول نمایش داده نمیشه. منوی خانه هم بصورت مطلب ویژه تعریف شده.

منظورم این قالب هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم راهنمایی کنید

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-03-2015, 12:10 PM
ارسال: #2
RE: مایش ندادن مطلب ویژه در قالب Yoo Glass
مجددا یک منو صفحه اصلی ایجاد کنید و آن را در جوملا منوی دیفالت (خانه) قرار دهید.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
10-03-2015, 02:07 PM
ارسال: #3
جناب مهندس سمیع عادل اما بالاخره باید راهی باشه که انجامش داد.. میشه برتون دسترسی به مدیریت قالب رو بفرستم مشاهده کنید؟
سپاسگزارم
تصویر: /images/smilies/17.gif
12-03-2015, 06:00 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-03-2015 06:27 AM، توسط اهورا.)
ارسال: #4
این رو دیگه نتونستم حلش کنم همون یه منوی جدا ساختم و کردمش پیشفرض و مطلب ویژه
سپاسگزارم

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار