متا کیورد

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

متا کیورد
زمان کنونی: 23-08-2019, 02:15 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بابک بابک
آخرین ارسال: رضاجعفری خوزستان
پاسخ: 2
بازدید: 695

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30-06-2016, 03:38 AM
ارسال: #1
متا کیورد
سوالی داشتم در مورد متاکیورد

اگر سایت در زمینه تدریس خصوصی باشه و
عنوان یک مطلب من باشه: آموزش خصوصی ریاضی
حال بخوام برای عنوان فوق متاکیورد بزنم:
1-ایا در متا کیورد تمامی کلیدی هایی که وارد میکنم، باید توش ریاضی یا خصوص بکار بره؟  مثلا آموزش ریاضی، تدریس خوصی ریاضی
یا میشه تدریس فیزیک رو هم اینجا وارد کرد؟(کلمه تدریس و فیزیک در عنوان نیومده اینجا)
در حقیقت سوالم اینه که در متاکیورد، کلمات کلیدی باید مرتبط با عنوان باشه یا میتونه مرتبط با موضوع سایت هم باشه؟

2- متاکیورد چند کلمه ای باید باشه؟ قانونی وجود داره در مورد تعداد کلمات یک متاکیورد؟
مثلا با عنوان آموزش خصوصی ریاضی دبیرستان
این متاها درسته؟: ریاضی (یک کلمه ای)، آموزش خصوصی (دو کلمه ای)، آموزش خصوصی ریاضی (سه کلمه ای)، آموزش خصوصی ریاضی دبیرستان(4 کلمه ای)

3- در متا چند عبارت کلیدی باید وارد شه؟ محدودیت وجود داره؟ مثلا میشه ده عبارت سه کلمه ای وارد کرد؟

4- ایا راهی وجود داره بعد یک مدت بفهمیم یک کلمه کلیدی را در چند خبر به عنوان متا استفاده کردیم؟

ممنون. ببخشید اگه طولانی شد.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
30-06-2016, 04:00 AM
ارسال: #2
RE: متا کیورد
با درود شیوه انتخاب کلمات کلیدی مناسب خیلی مهمه پیشنهاد میکنم این مقاله رو مطالعه کنید: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار