مشایه همینو بخوایم بسازیم چجور بهتره عمل کنیم؟

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 19-10-2019, 06:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فرید
آخرین ارسال: فرید
پاسخ: 9
بازدید: 2505

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-09-2012, 02:46 AM
ارسال: #1
سلام / نظر شما در مورد کامپوننت این سایت چیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-09-2012, 04:37 AM
ارسال: #2
RE: مشایه همینو بخوایم بسازیم چجور بهتره عمل کنیم؟
منظورتون از کامپوننت رو میشه بهتر توضیح بدین ؟
من کل سایت رو دیدم تنها کامپوننت اضافی که به غیر هسته جوملا روش هست گالری تصاویرشه فقط!
منظورتون از کامپوننت دقیقا کدوم قسمته؟
06-09-2012, 04:41 AM
ارسال: #3
پس این نتایج و آمار ها بصورت دستی در مدیریت مطلب نوشته میشه؟!!!
06-09-2012, 04:51 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-09-2012 04:57 AM، توسط رسول.)
ارسال: #4
تا به حال افزونه ای برای لیگ برتر (نمایش آنلاین نتایج) ندیدم (البته اساتید بهتر می تونن نظر بدن) ، بله فکر کنم جداول رو به صورت دستی وارد کردن
06-09-2012, 05:06 AM
ارسال: #5
البته شما می توانید با ترکیب یکسری از افزونه ها چنین سایتی را طراحی کنید ولی ببنید این افزونه ها به شما کمک می کنند :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخصوصا کامپوننت joomsport که کارهای زیادی می توانید با آن انجام دهید : که فارسی هم شده است :

دمو :

امضای سید طاها موسوی
آخرین امید بشریت ، انسان نیست.

06-09-2012, 11:13 AM
ارسال: #6
هزار تشکر!!! اگه موارد دلخواه رو نداشت و نیاز به تغییر داشت کسی این کار قبول میکنه!؟
09-09-2012, 10:12 AM
ارسال: #7
بله دوستان برنامه نویس هستند برای تغیرات در کامپوننت ............
امضای سید طاها موسوی
آخرین امید بشریت ، انسان نیست.

09-09-2012, 12:21 PM
ارسال: #8
خوب من اولین مشکل رو در ابتدا پیدا کردم باهاش توی دموس چرا new team داره منظورش از این چیه و این امکانات نوار بالا روی من نمیتونم ایجاد کنم / اصلا کامپونت مناسبی بنظر نمیرسه من به عنوان نال دانلود کردم دیگه نمیدونم باید pro باشه دیگه ولی جای نگفته که کدوم ورژن نصب هست
از ون کامپوننت های بی پدر مادره
11-09-2012, 06:19 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-09-2012 06:19 AM، توسط فرید.)
ارسال: #9
انتظاراتم رو کم کردم ولی
برای ایجاد این جدول لیگ باید از کامپوننت استفاده کرد دیگه؟ نظر شما چیه؟ کلا میخوام جدول لیگ برتر و چمپیونز لیگ رو بزارم و دیگه مثلا آقای گل کیه و این حرفا...

این رو هم ببینید بد نیست به انتظارات من نزدیک تر میشید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلا خودم فوتبالی نیستم ولی میخوام یه سایت ورزشی بزنم با مدیریت یکی دیگه که حالا پیداش کنم اون شخص رو خوب میشه!
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار