مشکل اسکرولر افقی پایین سایت

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 23-08-2019, 02:09 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پانت
آخرین ارسال: رضاجعفری خوزستان
پاسخ: 3
بازدید: 1328

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27-06-2016, 09:34 AM
ارسال: #1
سلام 

من  دوتا سایت جوملایی دارم که جوملا 3 هستند  - ار روز اول که سایت ها رو بردم روی هاست هیچ مشکلی نداشتند  - 

یه چند روزی هست  که اسکرولر افقی پایین سایت میاد  که عکس ها هم ضمیمه است  - 

می تونه کسی بگه مشکل کجاست - ؟

یکی از سایتها  چند صفحه اش اینطوری بود  - وقتی مطلب رو غیر فعال می کردم درست می شد - من هم مطالب رو پاک کردم و دوباره نوشتم -
 دیدم درست شد ولی بعد از دو روز مجدد برگشت و دوباره وقتی وارد اون صفحات میشم اسکرولر افقی میاد پایین 
سایت - 

اون یکی سایتم تو صفحه اول اسکرولر افقی داره  - و بقیه صفحات همچین چیزی نداره - اون هم یه اسکرولر مطالب داره  که  BT Content Slider   هست  - وقتی اون رو غیر فعال می کنم اسکرولر میره  - من ماژول رو پاک کردم و مجدد 
ساختم و همه چیز رو از اول  درست کردم ولی باز  هم برگشت  و اسکرولر افقی اومد پایین سایت - 

با یک php  کار هم صحبت کردم - که اون هم گفت  index.php  رو دستکاری  کن که انجام دادم درست نشد - که البته اون جوملا کار نبود  .  

ممنون میشم  درستان  کمک  کننن 

با تشکر 

فایل (های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
28-06-2016, 12:34 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 28-06-2016 12:35 AM، توسط شاهین سمیع عادل.)
ارسال: #2
RE: مشکل اسکرولر افقی پایین سایت
این مشکل ممکنه چند تا علت داشته باشه
- اول اینکه ممکنه یک افزونه داشته باشید که نصبش کردید ولی خارج از چارچوب خودش داره نمایش داده میشه . یعنی در سمت چپ سایت . به خاطر همین اسکرول میخوره
- دوم اینکه ممکنه یک مطلب را از روی یک سایت کپی کرده باشید . توجه داشته باشید به هنگام کپی کردن مطالب از سایت های دیگر همراه مطلب تگ های آن نیز کپی می شود و همین تگ ها باعث به همریختگی صفحه می شود . شما می بایست مطالب را اول یک بار در notepad ویندوز کپی کنید تا تگ های آن حذف شود و سپس از نوت پد ویندوز کپی بگیرید و در سایت خودتان paste کنید . 
- سوم اینکه ممکنه یک افزونه ناسازگار نصب کرده باشید که به سایز خاصی برای نمایش نیاز داره ( البته احتمال این خیلی کمه )

در هر صورت حتی اگر این مشکلات موجود باشد باز هم میشود کاری کرد که اسکرول نمایش داده نشود . آن هم به وسیله CSS
آدرس سایت خودتان را بدهید تا خدمتتان بگویم که چه کدی به css قالبتان اضافه کنید تا مشکلات حل شود
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
28-06-2016, 06:49 AM
ارسال: #3
RE: مشکل اسکرولر افقی پایین سایت
درود مشکلی که فرمودین رو بنده تجربه کردم،این اسکرول که میاد بیشتر بدلیل نال بودن قالبه و از اونجایی که من این قالبی رو که استفاده کردین میشناسم میتونید از مسیر templates\theme-org فایل index.php رو باز کرده و به دنبال base64_decode بگردین و اون خط رو حذف و سیو کنید،البته پیشنهاد میشه اگه همین قالب رو میخواین اورجینالشو بگیرین نه نال که برای سئو سایتتون به مشکل نخورید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار