مشکل با کش سیستم

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

مشکل با کش سیستم
زمان کنونی: 09-12-2021, 02:48 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صرمی
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 4
بازدید: 1751

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با کش سیستم
21-04-2014, 02:55 PM
ارسال: #1
مشکل با کش سیستم
 دوستان عزیز

سایت من دو تا مشکل داره که اگه کمک کنید خیلی از تون ممنون می شم

اول اینکه بعد از مدتی که سایت کار می کنه دیگه صفحات سایت به غیر صفحه اول لود نمی شه و هر صفحه را می زنی چیزی نمایش نمی دهد البته در برخی موارد صفحه اول سایت هم نمایش داده نمایش داده نمی شود.

من از قسمت مدیریت وارد ادمین سایت می شوم و فایل های کش را پاک می کنم آن وقت سایت لود می شود.و مشکل سایت حل می شود.

و مشکل دوم من اینه که خیلی سریع فایل های کش جدید در آن صفحه اضافه می شود . البته بعد از پاک کردن اولیه تا مدتی سایت مشکلی ندارد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
21-04-2014, 08:56 PM
ارسال: #2
RE: مشکل با کش سیستم
در تنظیمات جوملا کش را غیر فعال نمایید تا ایجاد نشود و مجددا تست کنید.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
22-04-2014, 05:20 AM
ارسال: #3
 سلام

تشکر می کنم ای اینکه وقت گذاشتید و جوابم را دادید ، ولی  مشکل اینجاست که اگر کش را  غیر فعال کنم سرعت لود سایت کم می شود . مگه کش کارش بالا بردن سرعت لود سایت نیست

در ضمن کش را هم از قسمت پلاگین ها  غیر فعال کردم باز هم فایل های کش ساخته می شود از قسمت مدیریت فایل ها رفتم  روی حالتش قفل هست  یعنی فکر کنم غیر فعال نمی شه  

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
22-04-2014, 08:31 AM
ارسال: #4
غیرفعال کردن کش جوملا از بخش تنظیمات جوملاست.
احتمالا شما از افزونه یا چیز دیگری استفاده میکنید که از سایت دیگری فراخوانی میشود و میبایست آن را شناسایی کنید. با استفاده از مرورگر کروم این کار امکانپذیر است. روش انجام این کار قبلا در انجمن توضیح داده شده. جستجو کنید به نتیجه میرسید.
امضای شاهین سمیع عادل

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار