مشکل در اجرای rsform

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

مشکل در اجرای rsform
زمان کنونی: 18-04-2019, 09:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دنی آلوز
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 798

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اجرای rsform
01-10-2015, 04:09 AM
ارسال: #1
مشکل در اجرای rsform
با سلام من کامپوننت rsform را نصب کردم و کامپوننت با موفقیت نصب شد ولی هنگامی که در منوی کامپوننت ها روی آن کلیک میکنم با ارور زیر مواجه میشم  1146 Table 'cara201_k74XFJ.wea9m_rsform_config' doesn't exist SQL=SELECT * FROM wea9m_rsform_config   لطفا راهنمایی کنید با تشکر

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-10-2015, 09:40 AM
ارسال: #2
RE: مشکل در اجرای rsform
این مشکل معمولا زمانی پیش می آید که نسخه افزونه مورد نظر شما با جوملای شما سازگار نیست.
جوملای خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید. و همچنین آخرین نسخه افزونه RSForm را دریافت و نصب کنید.

امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار