مشکل نصب بسته نصبی جوملا 3 روی لوکال هاست

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 20-07-2019, 08:59 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اهورا
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 1323

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16-09-2014, 01:46 AM
ارسال: #1
سلام. من یه بسته نصبی از سایت جومی گرفتم وقتی دارم روی لوکال هاست نصبش میکنم اصلا دیگه جلوتر از همون مرحله اول نمیره و فقط لود میکنه
از زمپ ورژن 3.2.1 استفاده میکنم. خواهش میکنم راهنمایی کنید
سپاسگزارم
عکس رو میزارم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
16-09-2014, 04:37 AM
ارسال: #2
RE: مشکل نصب بسته نصبی جوملا 3 روی لوکال هاست
توصیه می کنم از نسخه جوملا فارسی استفاده کنید.
البته برای این مشکل ممکنه مشکل از xampp شما باشه. با نسخه جوملا فارسی مجددا تست کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار