مشکل واحد پول زرین پالبا عرض سلام و ادب می خواهم یک سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

مشکل واحد پول زرین پالبا عرض سلام و ادب می خواهم یک سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی
زمان کنونی: 09-12-2021, 02:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پایدار
آخرین ارسال: پایدار
پاسخ: 3
بازدید: 1216

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-09-2014, 07:22 AM
ارسال: #1
با عرض سلام
فوکا دانلود را نصب کردم برای فروش فایل کامپوننت payperdownload  را نصب کردم به زرین پال متصل شده حالا واحد پولی به این صورته قيمت : 70000.00 USD
میخواهم این USD را به ریال یا تومان تغییر بدهم. از دوستانی که می دانند لطفا راهنمایی کنند.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-09-2014, 07:31 AM
ارسال: #2
RE: مشکل واحد پول زرین پالبا عرض سلام و ادب می خواهم یک سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی
برای فروش فایل از پلاگین یا ماژولی که خود درگاه پارس پال و .... منتشر کرده است استفاده کنید . 
خیلی بهتر از پلاگین های متفرقه دیگر است 
امضای آرمین سرخوش افشار
سایت ها ما: 
ict1.ir
charge.ict1.ir
asahosting.ir
iranmc.ict1.ir
shop.ict1.ir
caspin2.tk 
panel.ict1.ir
book.ict1.ir
09-09-2014, 10:46 AM
ارسال: #3
RE: مشکل واحد پول زرین پالبا عرض سلام و ادب می خواهم یک سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی
من موقع نوشتن اشتباهی نوشتم من از درگاه زرین پال استفاده میکنم
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار