مشکل 2 تا از افزونه ها با ذخیره ساز جوملا

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 27-01-2020, 10:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پیمان محمدی
آخرین ارسال: پیمان محمدی
پاسخ: 1
بازدید: 891

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31-05-2014, 01:40 PM
ارسال: #1
Question مشکل 2 تا از افزونه ها با ذخیره ساز جوملا
با سلام

یکی از افزونه هاdی قالب همراه با یه کامپیوننت دیگه ب اسم form maker وقتی ذخیره ساز جوملا رو فعال میکنم کار نمیکنن

افزونه اولی به اسم sj basic news هست ک مال خود قالبه توی صفحه لود میشه اما 3 تا تب داره به اسم های داغ , محبوب , راندوم که همشون تب اولی رو میارن مثل اینکه هر سه یک تب هستند و فقط اسمشون فرق داره
Form maker هم برای گرفتن لینک ازش استفاده میکنم که بعد از پر کردن اطلاعات و زدن ارسال محتوا رو رو سایت submit نمیکنه همون صفحه ریلود میشه

بعد از بررسی فهمیدم که وقتی ذخیره ساز رو خاموش می کنم مشکل ها حل میشن اما من نمی خوام ذخیره ساز خاموش بشه اگه میشه یه کمکی بکنین که مشکل اصلی از کجاست ؟ میشه درستش کرد ؟ مرسییییتصویر: /images/smilies/17.gif

الان سایتم ذخیره سازش خاموشه و مشکلی نیست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار