میخوام کدهای قالب all-in-one رو تغییر بدم اما نمیدونم از کجا؟

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 20-04-2019, 01:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: معمای بزرگ
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 440

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-08-2016, 01:53 AM
ارسال: #1
درود.
فایل های html.php و templateDetails.xml و چند تای دیگه رو هم برسی کردم ولی نتونستم بفهمم از کجا میشه کدی اضافه کرد یا کم کرد؟
مثلاً: میخوام تگ H1 اضافه کنم یا متا تگ - geo tag اضافه کنم.
یا تغییراتی رو برای بهبود سرعت و سئو سایت gtmertix خواسته باید انجام بدم:
تغییر دستور سایز و تعیین سایز خودکار برای عکس ها و یا ....
لطفاً راهنمایی کنین باید از کجا اقدام کنم برای تغییرات.
قالب هم آل این وان (allinone) هست.
روی این آدرس میتونین ببینین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
19-08-2016, 05:43 AM
ارسال: #2
RE: میخوام کدهای قالب all-in-one رو تغییر بدم اما نمیدونم از کجا؟
بستگی به فایل های قالبتان دارد . 
معمولا یک فایل index.php در هر قالب وجود دارد . اگر کدهای ساختاری قالب در index.php وجود داشته باشد می بایست آن را ویرایش نمایید.
گاهی در فایل index.php اشاره به فایل های php دیگری شده که می بایست دقیقا کدها را بررسی نمایید تا اگر اشاره به فایل php دیگری شده ، فایل مورد نظر را پیدا کرده و ویرایش نمایید.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار