نمایش ندادن مطلب در صفحه ی اصلی (K2)

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 18-07-2019, 06:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اهورا
آخرین ارسال: اهورا
پاسخ: 3
بازدید: 676

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31-08-2015, 06:14 AM
ارسال: #1
سلام دوستان
بنده توی یه وب سایت یه مطلب ویژه میکنم ولی توی صفحه اصلی نمایش نمیده. مطلب رو با K2 ایجاد کردم منوی خانه هم گذاشتم روی K2 ولی نمیشه
لطفا راهنمایی کنید یا یه نفر که میتونه لطف کنه یه نگاه مستقیم بندازه بگه تا دسترسی بدم بهش ببینه.
ممنونم

من همیشه با این k2 مشکل دارم به حدی که میخوام حذف و نابودش کنم از سایتم
تصویر: /images/smilies/10.gif

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-09-2015, 03:03 AM
ارسال: #2
RE: نمایش ندادن مطلب در صفحه ی اصلی (K2)
شما می بایست منوی صفحه اصلی رو تغییر بدهید . آن را ویرایش کنید و یکی از گزینه های مناسب در دسته K2 را انتخاب نمایید.
پیشنهاد من به شما این است که از کامپوننت هایی که ساختار جوملا را تغییر می دهند استفاده ننمایید.
خود سیستم مدیریت مطالب جوملا مخصوصا در نسخه های نهایی جوملا هیچ مشکلی ندارد.
شما به دنبال K2 باید تمام افزونه های جانبی مناسب آن را نصب کنید
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
15-09-2015, 12:50 AM
ارسال: #3
RE: نمایش ندادن مطلب در صفحه ی اصلی (K2)
جناب سمیع عادل خودمم همیشه از این کامپوننتها دل چرک هستم.
انگار یه جوری میریزه همه چیز رو به هم
پس شما پیشنهادتون استفاده نکردن از این کامپوننتهای مطالب هست درسته؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار