نیاز شدید به افزونه چت

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

نیاز شدید به افزونه چت
زمان کنونی: 09-12-2021, 02:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کوروش فنی
آخرین ارسال: کوروش فنی
پاسخ: 3
بازدید: 1209

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز شدید به افزونه چت
26-05-2014, 06:56 PM
ارسال: #1
نیاز شدید به افزونه چت
سلام عزیزان

من به یک سیستم چت و گفتگو نیاز فوری و شدید دارم . قبلا از کامپوننت com_kide استفاده می کردم ولی متاسفانه چیزهایی که نیاز دارم رو نداره و مشکلات زیادی هم داره که مجبور شدم بیخیالش بشم

من با کاربرای سایتم در ساعت بخصوصی با هم صحبت می کنیم . در سیستم چت من ، کاربران نباید بتونن با هم خصوصی صحبت کنن و بشه این رو غیر فعال کرد از تنظیمات مدیریت . همچنین میخوام صدا رو بتونم قطع کنم و در کل یک سیستم چت حرفه ای ، سبک ، عالی می خوام که دستم به عنوان مدیر سیستم باز باشه .

چون از آر اس ممبرشیپ استفاده می کنم ، منویی اختصاص دادم که کابرام فقط می تونن با پرداخت اشتراک وارد این منو بشن و چون در روز چندین ساعت آنلاین هست میخوام به سیستم فشار نیاره و کارش خوب باشه

نمی دونم اصلا چنین چیزی طراحی شده یانه . به هر حال . امیدوارم شده باشه و بخصوص امیدوارم فارسی شده اش وجود داشته باشه . اگر تجاری هم باشه مشکلی نیست . ممنون میشم راهنمایی کنید

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
27-05-2014, 12:35 AM
ارسال: #2
RE: نیاز شدید به افزونه چت
اگر منظور شما این است که میخواهید یک بخش پشتیبانی با چت ایجاد کنید میتوانید از اسکریپت سایت zopim استفاده نمایید.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
30-05-2014, 08:00 AM
ارسال: #3
RE: نیاز شدید به افزونه چت
با سلام

خیر برای بخش پشتیبانی با 1 کابر نیست . بلکه مانند سیستم چت یاهو و تمام اسکریپتهای چت هست . مثل همون کامپوننت  com_kide  که فارسی شده اش هم منتشر شده ولی موارد جالبی نداره

یعنی در جوملا شرکتی سیستم چت و گفتگو با عنوان افزونه مثل com_kide  منتشر نکرده . تجاری هم باشه مسئاله نیست فقط امکان خرید وجود داشته باشه

سپاس

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار