پرداخت الکترونیکی

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

پرداخت الکترونیکی
زمان کنونی: 20-07-2019, 09:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: عشق من ایمان
آخرین ارسال: رضا گودرزی
پاسخ: 4
بازدید: 2539

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت الکترونیکی
13-01-2013, 09:16 AM
ارسال: #1
پرداخت الکترونیکی
سلام
من دنبال یک کامپوننت هستم که هم گزینه پرداخت آفلاین(کارت به کارت ، فیش بانکی)
هم گزینه پرداخت آنلاین(بانک پارسیان) را داشته باشه

سوالم اینکه آیا اصلا همچین کامپوننتی وجو داره؟؟

اگر وجود نداره چطوری میتونم از ترکیب چندتا کامپوننت دیگه این کارو بکنم؟؟
ممنون از کمکتون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
13-01-2013, 07:00 PM
ارسال: #2
RE: پرداخت الکترونیکی
کامپوننت های پرداخت آنلاین قبلا توسط جومینا و پی سی جوملا نوشته شده .
شما کافیست یک فرم برای پرداخت آفلاین تولید کنید که با فرم ساز های جوملا می توانید آن را بسازید . ( مثلا بریزینگ فرم یا آر اس فرم و ... )
سپس یک مطلب در جوملا ایجاد کنید و دو دکمه ( حالا به صورت عکس یا کد ) ایجاد کنید و هر کدام را به صفحه مربوطه لینک دهید ( پرداخت آنلاین -> لینک شود به افزونه پرداخت آنلاین و پرداخت آفلاین -> لینک شود به فرم مربوطه )
امضای محبوبه ساربان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

14-01-2013, 12:36 PM
ارسال: #3
بله چیزی که فرمودید کاملا درسته ولی با این کار چطوری میتونم بفهمم که چه کسی چقد اعتبار داره.منظورم اینکه این اعتبارات کجا ذخیره میشن.
باید چکار کنم ؟؟
آیا همچین چیزی وجود نداره؟؟
من به کمک راهنمای شما مشکل پرداختم حل شد مشکلم اینکه حالا که پولو گرفتم چطوری معمول میشه کی چقد پول داره.نمیخوام تو سایت گم بشم یا صفحه به صفحه بشم.
ممنون میشم راهنمای بفرمایید
14-01-2013, 05:11 PM
ارسال: #4
سلام
بستگی داره که این پول بابت چه چیزی پرداخت میشه! مثلا اگه حق اشتراک میفروشین کامپوننت اشتراک دهی خودش همه این موارد رو ثبت میکنه
امضای رضا گودرزی
I will forget my dreams Nothing is what it seems

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار