پروژه های گروهی

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

پروژه های گروهی
زمان کنونی: 18-12-2018, 07:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: شاهین سمیع عادل
آخرین ارسال: مسعود رضایی
پاسخ: 12
بازدید: 5197

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه های گروهی
06-03-2014, 03:50 AM
ارسال: #11
RE: پروژه های گروهی
ممنون دوست عزیز اگر تمایل به همکاری دارید میتوانیم در خصوص مدیریت انجمن فتوشاپ در خدمت شما باشیم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر تمایل داشتید برای شروع از طریق ثبت نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقدام نمایید.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-03-2014, 02:29 AM
ارسال: #12
RE: پروژه های گروهی
سلام بر دوستان
میتونید تو این پروژه به من کمک کنید
من میخواهم یه سری افراد را برای دروره جدید ثبت نام کنم تو سایتم. برای ادامه تحصیل در یک رشته
بعد میخواهم براشون کارت ازمون هم بعدا صادر کنم
یعنی اول بیان تو سایت کلی مشخصات رو بدن از نام  و......
بعد ا هم بتونن بیان کارت ورود به ازمون بگیرن
باید چه کنم. چی پیشنهاد میدید
امضای مسعود رضایی
اهدای اعتبار و تشکر فراموش نکنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار