پلاگین اتصال ویرچوامارت به بانک سامان

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 19-02-2018, 04:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: راضیه حبیبی
آخرین ارسال: احسانن
پاسخ: 3
بازدید: 2110

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19-06-2012, 06:47 AM
ارسال: #1
سلام دوستان عزیز

من یه پلاگینی نیاز دارم که ویرچوامارت رو به بانک سامان متصل بکنه

ایا کسی این پلاگین رو داره؟!؟
امضای راضیه حبیبی
طراحی سایت
فروش هاست و دامنه
فروش سامانه پیامک ایران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
19-06-2012, 07:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 19-06-2012 07:41 AM، توسط شاهین سمیع عادل.)
ارسال: #2
RE: پلاگین اتصال ویرچوامارت به بانک سامان
برای افزونه های بانکی با مهندس طالبی ( با نام کاربری تارانتینو ) می توانید هماهنگ نمایید .
با توجه به برنامه هایی که داریم افزونه های بانکی ما نیز به زودی منتشر می شود .
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
23-06-2012, 07:03 AM
ارسال: #3
RE: پلاگین اتصال ویرچوامارت به بانک سامان
سلام
من هم نیاز دارم بهش
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار