چطور میتوانم k2 جوملا 2.5 فارسی کنم

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 09-12-2021, 02:06 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: معصومه علی آبادی
آخرین ارسال: امیرحسین سلطان الکتابی
پاسخ: 3
بازدید: 2025

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-07-2013, 01:23 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2013 01:23 AM، توسط معصومه علی آبادی.)
ارسال: #1
با سلام و خسته نباشید من قالب 2.5 گرفتم میخوام k2 ترجمه کنم ورژن قالب جوملا 2.5 هست اگر میشه راهنماییم کنید با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-07-2013, 03:58 AM
ارسال: #2
RE: چطور میتوانم k2 جوملا 2.5 فارسی کنم
باسلام
چون این کامپوننت به صورت ترجمه شده به فارسی وجود دارد دیگر نیازی نیست شما آن را ترجمه کنید. برای این کار کافیست کامپوننت k2 فارسی شده جوملا 2.5 را در جوملای خود نصب کنید. با این کار تمام فایل های ترجمه شده کامپوننت جای فایل های زبان اصلی را خواهد گرفت و شما یک k2 فارسی شده خواهید داشت.

کامپوننت k2 فارسی شده نسخه جوملا 2.5 را از تایپیک زیر می توانید دریافت کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
16-01-2015, 03:47 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 16-01-2015 03:55 AM، توسط امیرحسین سلطان الکتابی.)
ارسال: #3
RE: چطور میتوانم k2 جوملا 2.5 فارسی کنم
با عرض سلام
استفاده از کامپوننت فارسی پیشنهاد خوبی است.
ولی در صورتی که سایتتون را طراحی و پیکربندی کردید و یا نمیخواهید از کامپوننت فارسی شده استفاده کنید فقط کافیه بسته نصب فارسی را از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از سایت سازنده دریافت و توسط نصب کننده جوملا نصب کنید.
پیروز و سربلند باشید
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار