چند تا مشکل در قالب خودم header و گلوبال نیوز و ...

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 19-06-2019, 11:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بی نهایت
آخرین ارسال: سعید شریعتی
پاسخ: 3
بازدید: 1505

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-06-2014, 10:57 AM
ارسال: #1
Smile چند تا مشکل در قالب خودم header و گلوبال نیوز و ...
سلام
در لینک زیر دموی سایت رو میتونید ببینید
1- میخوام وقتی عکسی رو در قسمت هدر قرار میدم عکس به اندازه div بشه از background-repeat:repeat; هم نباید استفاده کنم چون عکسم رو چند بار تکرار میکنه
[URL="http://monji.zgig.ir/mtm/Joomlafarsi/Joomlafarsi"]دموی آنلاین[/URL]
2- میخوام مثلا وقتی روی درباره ما کلیک میکنم ماژول گلوبال نیوز تو قسمت content داشته باشم هر کاری میکنم نمیشه ولی توی دایوها میتونم گلوبال نیوز رو داشته باشم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-06-2014, 09:09 PM
ارسال: #2
RE: چند تا مشکل در قالب خودم header و گلوبال نیوز و ...
1- خوب بهترین راه برای این کار اینکه عکستون رو با سایز 743 * 200 ذخیره کنید (حواستون باشه که برای وب ذخیره و کم حجم کنید)

2- شما در تنیظمات ماژول در قسمت Menu Assignment تیک درباره ما را بزنید تا ماژول شما را در آن منو هم نمایش داده شود در غیر اینصورت شما فقط در منوهایی که انتخاب کرده اید نمایش داده می شود (که برای شما فقط صقحه اصلی انتخاب شده)
16-06-2014, 11:33 PM
ارسال: #3
RE: چند تا مشکل در قالب خودم header و گلوبال نیوز و ...
برای نمایش یک ماژول در مطلب درباره ما می تونید ابتدا پلاگین درج ماژول در مطلب رو نصب کنید و سپس ماژولی که می خواهید اونجا فعال بشه رو بدون تنظیم موقعیت قرار دهید و در مطلب درباره ما درج ماژول رو در ویرایشگر مطلب بزنید و ماژول رو انتخاب کنید
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار