کامپوننت com_myrssreader

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

کامپوننت com_myrssreader
زمان کنونی: 20-04-2019, 01:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: وحیده دباغ
آخرین ارسال: وحیده دباغ
پاسخ: 3
بازدید: 1413

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت com_myrssreader
11-05-2014, 12:06 PM
ارسال: #1
کامپوننت com_myrssreader
سلام خسته نباشید
هنگام نصب کامپوننت com_myrssreader با خطای زیر مواجه شدم

JInstaller: :نصب: فایل /home/softdep/public_html/tabrizagahi.com/tmp/install_536faa1ea4c66/com_myrssreader/install.myrssreader.php موجود نیست
    نصب کامپوننت: عدم کپی فایل نصب PHP.

قالبی که ازش استفاده میکنم قالب تجاری هست و از پی سی تمپلیت خریداری کردم و فایل های پی اچ پی اش کد شده است .
آیا دلیل نصب نشدن فایل پی اچ پی این کامپوننت به خاطر کدگذاری فایل پی اچ پی قالبم هست؟
ممنون میشم در این باره راهنماییم کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
11-05-2014, 01:08 PM
ارسال: #2
RE: کامپوننت com_myrssreader
ظاهرا به هنگام نصب یکی از فایل ها را پیدا نمی کند . مطمئن شوید فایل zip که دارید نصب می کنید درست دانلود شده باشد . 
همچنین مطمئن شوید درون فایل zip شما فایل zip دیگری نباشد.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-05-2014, 03:38 AM
ارسال: #3
RE: کامپوننت com_myrssreader
ممنون از توجه تان، مشکل از کامپوننت بود از جوملا جهانی دانلود کردم نصب شد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار