کامپوننت

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

کامپوننت
زمان کنونی: 09-12-2021, 01:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سلیمانی اصل
آخرین ارسال: سلیمانی اصل
پاسخ: 4
بازدید: 2728

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-10-2014, 01:04 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-10-2014 01:07 AM، توسط سلیمانی اصل.)
ارسال: #1
کامپوننت
دوستان عزیز سلام افزونه ای می خوام که کاربر بتونه ثبت نام کنه پروفایل داشته باشه از طریق درگاه بانکی اعتبار خریداری کنه و اعتبار خودش رو پس از پرداخت مشاهده کنه 2- من بتونم بهش اعتبار هدیه بدم 3- بتونه از طریق پیامک سفارشش رو توی سایت ثبت کنه یا برای من ارسال کنه و پس از انجام سفارش پیامکی برای کاربر ارسال بشه تقریباً یه چیزی مثل سامانه پیامکی که اعتبار خرید می کنیم و پنلمون شارژ می شه اینم لینکی از سایت پیامک ایرانیان که تقریباً کار هایی مشابه کاری که من می خوام داره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم یه مورد دیگه که کار آییش نزدیکتر به کار منه و فقط به پرداخت متصل نیست البته باید اندکی هم ویرایش بشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفاً قیمت خودتون رو اعلام کنید .
امضای سلیمانی اصل
  امام صادق (ع) :اگر در زمان حضرت مهدی بودم، تمام عمرم خادم او می شدم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-10-2014, 10:42 AM
ارسال: #2
RE: کامپوننت
چرا توی این انجمن کسی فعالیت نمی کنه پست ها دو سه روزه موندن و تغییری نمی کنن من سوال می پرسم کسی جواب نمی ده ؟ چرا ؟
امضای سلیمانی اصل
03-10-2014, 06:40 AM
ارسال: #3
به جناب تهرانی که ماژول های پیامک ایرانیان را طراحی می کنند سفارش بدید براتون طراحی می کنند.
در مورد کاربران این انجمن متاسفانه دوستان کم لطف هستند و فقط دانلود می کنند و می روند و خبری از همکاری و همفکری اعضا نیست.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
04-10-2014, 09:57 AM
ارسال: #4
من که کامپوننت ارسال پیامک نیاز ندارم من طرحم رو گفتم مجدداً مطالعه بفرمایید
امضای سلیمانی اصل
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار