کدام جدولهای دیتابیس رو منتقل کنم؟

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 18-07-2019, 08:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اهورا
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 3
بازدید: 909

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-01-2015, 03:26 PM
ارسال: #1
بنده یه سایت دارم که روی جوملا 2.5 هست. از اونجایی که سایت خیلی سنگین هست و خراب هست و داره اذیت میکنه میخوام کل اطلاعات دیتابیسش رو بردارم و سایت رو کلا پاک کنم و جوملا 3.5 نصب کنم و دیتابیس رو دوباره بارگزاری کنم.
آیا دیتابیس 2.5 با 3.5 کاملا همخونی داره با هم؟
من این چیزها رو نیاز دارم منتقل کنم. بهم میگید چه تیبلهایی رو باید اکسپورت و ایمپورت کنم.
- مجموعه ها
- محتوای سایت (مطالب سایت)
- یوزرها
- نظرهای ارسال شده برای مطالب
- امتیازات به مطالبها
- منوهای سایت
- برچسبها
- متا و توضیحات مطالب و مجموعه و منوها
تصویر: /images/smilies/17.gif
سپاسگزارم

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
20-01-2015, 11:15 AM
ارسال: #2
RE: کدام جدولهای دیتابیس رو منتقل کنم؟
ای بابا.. توی این تالار گفتمان تاحالا پیش نیومده بود این همه مدت طول بکشه یه پاسخ دادن
طوری شده؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
30-01-2015, 09:09 PM
ارسال: #3
RE: کدام جدولهای دیتابیس رو منتقل کنم؟
باسلام و عذرخواهی بایت دیرپاسخ دادن به تاپیک شما به علت مشکلی که برای بنده پیش آمده بود
در مورد انتقال تک به تک جداول 2.5 به 3 ، خیر بهتر است این کار را انجام ندهید چون ممکن است مشکلات دیگری ایجاد شود که در آینده متوجه آن شوید و دیگر دیر باشد.
انتقال از دیتابیس به دیتابیس امکان پذیر است که بهتر است اگر قصد استفاده از این روش را دارید به یک نفر که مسلط به MySQL است بدهید برایتان انجام دهد. اما به نظر بنده انتقال از جوملا 2.5 به 3 را طبق روش های معمول و توصیه شده جوملا جهانی انجام دهید. 

امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار