کدام سایت بهتر است

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

کدام سایت بهتر است
زمان کنونی: 28-03-2020, 01:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: وای اس تی
آخرین ارسال: مهدی ابراهیم زاده
پاسخ: 2
بازدید: 1239

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام سایت بهتر است
06-06-2014, 02:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-06-2014 02:16 PM، توسط وای اس تی.)
ارسال: #1
کدام سایت بهتر است
با سلام
دوستان آقایان و خانم های وارد به مسائل سایت
کدوم سایت بهتره . جوملا یا ورد پرس یا نوع دیگه
در ضمن اگه کسی وارده برا من نصب کنه با گذاشتن لینک ثابت سایتش در سایت لینک باکس و تبادل بنر با بازدید روزانه حداقل 60 هزار نفر جبران میکنم . یه هاست دارم میخوام یه سایت پورتال توپ بذارم روش
بسیار ممنونش میشم خبر کنه yst135@yahoo.com
سایت تبادل لینک  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایت تبادل بنر  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-06-2014, 03:55 PM
ارسال: #2
RE: کدام سایت بهتر است
دوست گرامی!
ورودتون به انجمن رو خوشامد میگم. شخصا جوملا رو ترجیح میدم. در زمینه جوملا اگر کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم کمکتون کنم. مایل بودید از طریق پیغام خصوصی با من در ارتباط باشید
امضای مهدی ابراهیم زاده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار