کمک در مود دیر لود شدن سایت

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 20-04-2019, 01:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: معمای بزرگ
آخرین ارسال: معمای بزرگ
پاسخ: 4
بازدید: 1277

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28-05-2016, 03:02 AM
ارسال: #1
درود.
من قالب لايف مگ (SJ_Lifemag) رو از يکي از شرکتها خريداري کردم و وقتي اون رو روي لوکال يا هاست قرار ميدم هم در قسمت مديريت سايت و هم در قسمت نمايش سايت به کندي بالا مياد و زمان زيادي رو براي لود ميخواد.
مشکل دومم اينه چند جايي تست کردم با اينکه زبان سايت و قالب و منوها بصورت پيش فرض فارسي هست وقتي سايت لود ميشه روي زبان انگليسي بالا مياد.
اگر ممکنه راهنماييم کنين اين 2 تا مشکل رو برطرف کنم بدجور به مشکل خوردم.
شرکت فروشنده هم اعلام کردم هنوز مشکل رو نتونستن پيدا کنن.
php سايت رو هم به ورژن 5.6.21 ارتقا دادم
Gzip و سيستم کش هم فعال هست.
سايت روي آدرس زير قابل مشاهده هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
28-05-2016, 11:50 AM
ارسال: #2
RE: کمک در مود دیر لود شدن سایت
احتمالا پلاگین و یا کدی در وب سایت قرار دادید که برای لود شدنش مشکل داره . مثلا سایت مورد نظر فیلتره و یا اینکه دسترسی برای ایران رو بسته . 
پلاگین ها رو یکی یکی غیر فعال کنید و مجددا تست کنید . اگر مشکل حل نشد بروید سراغ ماژول ها و اگر بازم حل نشد بروید سراغ کامپوننت ها

زبان پیش فرض رو برای وب سایت فارسی قرار بدهید . 
منوی خانه در گروه منوهای اصلی سایت رو برای زبان فارسی فعال کنید
در تنظیمات قالب بررسی کنید که قالب سایت بر روی RTL تنظیم شده باشد
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
29-05-2016, 01:29 PM
ارسال: #3
برای رفع مشکل زبان کاری که میکنید پلاگین languagefilter رو غیرفعال میکنید،سپس کش جوملا رو خالی کنید اون طوری که بنده دیدم فارسی سازیش کاملا غیر استاندارده قالبشم ممکنه نال باشه حتما سایت سازنده رو چک کنید نسخه بروزش باشه

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
31-05-2016, 01:45 AM
ارسال: #4
درود.
ممنون از پاسخ تون.
پلاگین و کامپوننت ها رو چک کردم قبلاً و تغییری نداشته. طبان هم پیش فرض فارسی هست و قالب هم روی rtl ست شده.
از یکی دونفر دیگه هم پرسیدم گفتن احتمااً قالب نال هست برای همین مشکل داره.
باز هم ممنون از راهنمایی تون.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار