گذاشتن کدها در جوملا

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

گذاشتن کدها در جوملا
زمان کنونی: 20-06-2019, 12:05 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: محبت
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 1087

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گذاشتن کدها در جوملا
15-01-2014, 10:20 PM
ارسال: #1
گذاشتن کدها در جوملا
سلام
سایت من با جوملا 2.5 است
تمامی آموزشها و تنظیمات مربوط به گذاشتن اسکریپت و کدها را در سایت امتحان کردم و جواب نگرفتم مثل کد وب گذر
حتی افزونه های متعددی را امتحان کردم ولی باز هم نه در صورتی که در جوملا 1.5 به راحتی بدون هیچ افزونه ای امکان داشت لطفا راهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
15-01-2014, 11:06 PM
ارسال: #2
RE: گذاشتن کدها در جوملا
مشکل گذاشتن کد در جوملا 2.5 یک راه حل ساده دارد .
در جوملا 2.5 کدها را می بایست توسط ادیتور ویرایشگر CODE قرار دهید . همانطور که میدانید ادیتور پیشفرض جوملا Tiny MCE می باشد . اگر قصد ذخیره کردن کدها توسط این ویرایشگر را دارید نمیتوانید این کار را انجام دهید .
همچنین نکته دیگر این است که اگر حتی توسط ادیتور CODE ، کدهای مورد نظرتان را ذخیر کنید و سپس مجددا آنها را توسط Tiny MCE ویرایش کنید ، همان خطا برایتان به وجود می آید و کدهایتان از کار می افتد.
در جوملا 3.2.1 این مشکل برطرف شده .
پیشنهاد می کنم به جوملا 3.2.1 مهاجرت کنید چون امکانات بسیار مناسب تری دارد .

امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار