Question مشکل از کار افتان یکسری از کارهای کامپوننت

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 26-05-2019, 04:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سید طاها موسوی
آخرین ارسال: سید طاها موسوی
پاسخ: 4
بازدید: 628

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-02-2016, 05:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 18-02-2016 04:23 AM، توسط سید طاها موسوی.)
ارسال: #1
Question Question مشکل از کار افتان یکسری از کارهای کامپوننت
سلام مشکل تداخل یکسری از کامپوننت با قالب سایت را باید چطور درست کرد... چون یکسری از موارد کامپوننت ها کار نمی کنه ...

امضای سید طاها موسوی
آخرین امید بشریت ، انسان نیست.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
17-02-2016, 06:26 AM
ارسال: #2
RE: Question مشکل از کار افتان یکسری از کارهای ایزی دیسکاس و ایزی بلاگ
در کروم با inspect از سایت خودتون سورس بگیرید بعد به تب Resources بروید و ببینید فایل های جاوااسکریپتی که لود میشود کدام است . بررسی کنید مربوط به کدام افزونه هاست . یکی یکی تست کنید افزونه ای که کانفلیکت ایجاد می کند را پیدا کنید.
امضای شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
17-02-2016, 09:24 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 17-02-2016 09:48 AM، توسط سید طاها موسوی.)
ارسال: #3
سلام مهندس . من به تب Resources ولی هیچ فایل جاوااسکریپتی نبود .... من شک م به قالب رفت . و قالب پیش فرض جوملا را پیشفرض کردم و مشکل حل شد. ظاهرا مشکل از قالب هست. در قسمت consol این پیام ها چیه؟؟؟ نکنه مشکل از اینجاست ...

من آدرس سایت را براتون پیام خصوصی کردم.

امضای سید طاها موسوی

18-02-2016, 04:15 AM
ارسال: #4
سلام ... ممنون ... مشکل حل شد . توی تنظیمات قالب باید گزینه Mootool را غیر فعال می کردم ... ممنون ...
امضای سید طاها موسوی

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن جوملا محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار